Šta se dešava?

Vaš Tekkit server je fenomenalan :cheer: medjutim primećujem da vam mnogo baguje.Preko dana se gasi nekoliko puta,stalno gubi konekciju.Ne znam i ne verujem da je ovo do mog interneta i da se samo meni dešava.Pa mi recite da li mozete to da popravite,i da li radite na tome?

Vaš verni igrač,THENemanja :cheer:

Pozdrav,

Naravno da smo primetili problem na Tekkit serveru! Nije nikakav problem do tebe, niti tvog interneta problem je do trenutne mape koja je zabagovana, naime kada na server udje igrač koji se nalazi na jednim koordinatama server pukne i ne pali se do sledećeg restarta (3h). Mislili smo da restartujemo mapu, ostavimo stari spawn i podelimo vam početne iteme i da krenemo lepo da igramo bez gašenja servera, ali to nam je tek u planu.

mislim da bi to bilo najbolje :smiley: prebacite spawn na novi world preko world edita,vratite nam stvari koje smo imali,i to je to
mislim da bi bilo lepo da pocnemo ispocetka :smiley:

Jbs tekkit dodji na MC tekkit baguje ko moj ^^^^^ tako da ae dodji na MC server on ne baga samo laga…Ali to ce se srediti :stuck_out_tongue: Tekkit je ^^^^^^ mod… !!!

-AlcatrazX

Jel mozete ovaj kvar sto pre da odklonite nemozemo igrati tekkit promenite mapu ili restartujte mapu samo ga resite… STALNI IGRAC ZeR0

Nadam se da cemo uskoro promeniti ili regenerisati svet na Tekkit-u kao i na survival.

ako imas udji

Evo ni sad neradi server !!! napravite ga nekad… vas verni igrac ZeR0

Slazem se sa tobom ZeR0 pozurite kada cete da restartujete mapu stalno baguje nece da udje

Do 31.Januara trebalo bi biti Global Restart pratite forum svaki dan za novosti o Global Restartu ! To se tice i Tekkit servera i Survival servera.Strpite se! Do tada ajmo svi na Spam sekciju da se zezamo dok nerade serveri :slight_smile:

Mapa na Survival-u se menja u petak.
Sto se tice Tekkit-a najverovatnije se menja na Feed the Beast: Direwolf20’s Modpack iz prostog razloga jer se update-uje svakog utorka, verzija Vaniila Minecraft-a je 1.4.7 (za manje obrazovane imate Anvil, Beacon, Carrots…), ima vise modova, nema bagova i slicnih glitch-ova (server se ugasio zbog Maceratora) i moguce je videti recepte za sve stvari.