Sta mislite ?

Posto vidim da igraci nesto sad oce da se konkurisu za neki rank na serveru sta kazete da se ubaci sekcija Konkursi ? za Pomocnika i tako jos neki rankovi ??? Da se bira naprimer svakog meseca 1 clan koj ce biti neki rank u trajanju od npr … 1 mesec… ??? Sta mislite ?Kao da bude zbog nove godine naprimer kao akcija neka vrsta za Januar.
Mislim da bi se vise igraca registrovalo na sajt vise objavljivalo itd…

-AlcatrazX

predlazem da se to uradi :)ako svakog meseca neko bude imao rank on ce dovesti nekog druga verovatno i server ce se puniti i mozda ce jos neko od njih kupiti rank

Ja mislim da je ovo dobra ideja i mozda bi trebalo da se ubaci jos neki rank,a ovo sto je reko alcatrazx jes super ideja i povecali bi smo posecenost foruma

Dobra ideja, moglo bi se organizovati ovako:
TEMA konkursi:
I tu se prijavljuju…
Na kraju meseca moderatori i owneri biraju samo po jednog, ali naravno morali bi da ispunjavaju kao neku anketu , kao i prijava za membera samo puno vise
I neka pravila npr. ne ljudi preko 2001godiste itd…
Sta mislis :smiley: ?

Imao sam ideju da se ubaci rank Pomocnik koj ce biti veci rank od Moderator i koji ce da savetuje Ownere o necemu ako im nesto treba i tu su naprimer ako nema ownera da nadgledaju server … Ja bi za pomocnika predlozio Juzbu i Loler-a oni su dobri i mogli bi pomoci ako ikada budete napravili rank Pomocnik i da se naprimer ubaci neki manji rank od Vip-a koj se isto placa …Naprimer da ima samo slot ili tako nesto mislim da bi vise zaradjivali…

-AlcatrazX

Rank koji je manji od VIPa je Donator sa manjim brojem komandi! Rank Helper smo mislili da ubacimo ali i ako ga ubacimo biće manji od rank-a moderator sigurno! Napravljena je kategorija za Konkurse!

Dobra ideja ali ne da se ubaci novi rank nego na primer ako neko ima vec RANK da mu se 1 mesec koga izaberu poveca za veci rank na primer ako neko ima Vipa da mu se 1 mesec poveca na premium ili ako neko ima Creatora da 1 mesec mu se poveca na Moderatora :smiley:

Teško da će biti tako…

Ok ja samo poboljsavam ideju nista drugo vi odlucujete :smiley:

Dodati su konkursi! 3 igrača će dobijati rank svakog meseca!