Sta mislite o ovome :D ?

Evo nekih predloga za sledecu verziju :

-Creeper spawner da ubacite I da ostane Ig
-Ubaciti Pigman spawner u shop
-Da se prodaju glave u zavisnosti koliko je igrac jak na baltopu I koliko je glava retka
-Da ubacite neki kramp koji je jaci od silk 2 I koji moze kopati spawnere u enemy territory
-Da preimenujete ime na Factions
-Da se moze pravi kaktus farma [odlucite]
-Da se moze prave OP cannoni sa 1.8 verzije,da se moze reida sve,ovako nadjes bazu claimana mnogo claima I samo moze je gledas I da places.
-Da je max power po igracu 20-25
-Da prave survival Creeper1Blow I hailranger ,msl da je to najbolje.
-Da se pvp odrzava kao u 1.9 na ./warp pvp , a divljina neka sluzi za pocetnike da moze da nalaze mesto za svoje kuce, posto obicno neki Baja seta na warp divljinu I tako ih ubija I zato ne igraju na survival
-Da na server dodate kit dailycrate na svakih nedelju dana da se dobija

Ako imate jos nekih predloga kazite I ako se slazete samnom :smiley: Hvala

warp divljina da bude za pocetnike.RLY?

Ovo je SUrvival nije prison da mozes pvp u odredjenim zonama.
I takodje DailyCrate a na nedelju dana.RLY?Daily=dnevno.O cemu pricas ti.I svakako rano je jos previse za predloge.I naravno pitace se igraci koji su iskusni sa survivalom a ne igraci koji pola sezone budu banovani.:slight_smile:

Po meni creper spwn da isto 500 sc poena :slight_smile: , kao na 1.7 sto je bilo creper spawm
4. Kopanje sta ce ti novi pick mogu ubaciti ceg…
5. Nije ti ovo factions xD
Ovo za canone je do verzije xD
Kaktus ne xD jer je dojadio xD ima i sada puno nacina za zaradjivanje obicni igraci pr. Nether

1. Slazem se
  2. Tak tak
  3. Slazem se
  4. Ne, samo dodat da se sa Ceggom moze unistit spawner i metit neki odredeni postotak po kojem se moze dobiti taj spawner
  5. Mozda
  6. Ne
  7. Mislim da je ovo sa cannonima do verzije al nisam siguran
  8. Ne slazem se, treba samo povecat max broj igraca u f
  9. Slazem se
  10. Divljina jeste na neki nacin da se odatle krene traziti mjesto za home ali je na divljini oduvijek bilo pvpa
  11. Daily=Dnevno tako da tu nema nikakve logike da se DailyCrate dobija na svakih tjedan dana :smiley:

Vecina nije losa, ali se ne slazem za Silk 2 u enemy teritoriji.
Za power isto power je sad skroz okej bilo bi previse 25 po igracu.
I za dailycrate bi bilo mnogo,.

I da to za glave si video od mene danas :smiley:

Takodje zaboravio sam da kazem da se ne slazem ni sa takozvanim crate-om koji si naveo jer se to takodje moze zloupotrebiti(napravis 10 acca smo da uzmes crate).

[quote=“stefan3112” post=103473]warp divljina da bude za pocetnike.RLY?

Ovo je SUrvival nije prison da mozes pvp u odredjenim zonama.
I takodje DailyCrate a na nedelju dana.RLY?Daily=dnevno.O cemu pricas ti.I svakako rano je jos previse za predloge.I naravno pitace se igraci koji su iskusni sa survivalom a ne igraci koji pola sezone budu banovani.:)[/quote]
Moramo vec.sad praviti predloge jer oni nase predloge do globala nece uzeti u obzir a svoje ideje odmah primenjuju :stuck_out_tongue:
Takav ti zivot bajo moj…
Sve u svemu slazem se samo se ne slazem za kaktus farmu,silk 2 na enemy (umesto toga cegg),I daily crate msm ako je daily onda je dnevno lol.
Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

1. Da
  2. Da
  3. Skocis sa planine, ispadne ti glava, i das je nekom iz f, tj moze se zloupotrebiti
  4. Nije bilo dovoljno 18 evra za slik II, sad nek ubace neki od 30 evra
  5. Logicno
  6. Slazem se, ali naci ce se neki ko ce napraviti kaktus farmu od 20 chunkova (primer)
  7. To je do verzije
  8. Samo prosto povecati max igraca u f
  9. Creeper je vec skoro zavrsio mapu, ako na to mislis, a ako mislis na Survival celokupno, salzem se
  10. Serb nikada nije bio na 1.9. Dok sam ja jos igrao ove sezone, odem na pvp da trazim nekog za pvp, a nema nikog od 80 igraca online
  11. Kao sto kaze Stefan Daily-Dnevni Weekly-Nedeljni. Ali ne, svejedno.

Istina od 80-90 igraca niko ne ide u pvp.Nije ko na 1.7-1.6 kad je pvp bio pun.Creeper spawneri sve.Jednostavno receno survival ekonomija je bila bolja na 1.6,1.7

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

1. Staviti veci % da se Creeper Eggom moze unistiti spawner i dobije… 60%
    Staviti veci % da se Tntom moze unistiti spawner i dobije… 80% zato sto je teze da ti probijes dotle tacno na spawnere…

2. Ig-450 SCpoena 1 iron ingot - 5$

3. Creeper spawner- 1 barut - 5$

4. Da stavite da ne cekas 2sec kad kupis nestoda to dobijes u shopu… Da mozes da klikces i automatski u sekundu platis i dobijes… Nzm dal ste skapirali…

5. Tolokoso, cannoni rade nego ti nisi pokusao da napravis…

Nisu losi, razmotricemo neke predloge.

Послато са XT1635-02 уз помоћ Тапатока

Mora se odrzati lep ugovoren sastanak o ovome, a da factions prave modovi koji su zapravo igrali factions.

Послато са XT1635-02 уз помоћ Тапатока

Ravan bedrok kaktus obavezno

Haile pogledaj moju temu, napravljena je pre 2 nedelje.

Dobar predlog za ravan bedrock.

Sent from my D2005 using Tapatalk

Odlican predlog, po mn najbolje je da se kaktus vrati, svaki igrac zna napraviit farmu. :wink: