Sta mislite o ovom predlogu?

ovako, moj predlog je da se napravi jos 1 shop koji ce da kupuje-prodaje stvari u stacku tj. onaj shop koji je zatvoren na ulazu /warp shopa (desni) moj predlog bi bio da se on otvori i da se u njemu kupuju-prodaju stvari u stacku.
evo primjera, ja kada kupujem-prodajem iteme u shopu meni se sve jedna dlaka na glavi najezi od cekanja da se 64 itema proda po 1 item… znate na sta mislim, to me toliko iznervira jer stojim oko (zavisi od kolicine cega kupujem-prodajem) 20-30 min ja sam isped onog SINGA i drzim desni klik misa… ponekad uzmem traku pa ga zalepim, odpade mi ruka i izgubim mnogo vremena. Tako da se u tom zatvorenom(nadam se uskoro otvorenom) shopu nalaze isti itemi na raspolaganju ko u otvorenom shopu do njega.

Fuck nemoze to tako u drugom shopu ce biti i druge stvari jedino da naprave jos 1 shop

dobro al ja se ubi od dosade kad imam citav inv od emeralda po 64 i prodajem 1 po 1 :confused:

ili evo nemora na sve samo na emeralde nedje da se nadje mesto, ispod stepenica npr

Fuck ispod stepenica je vec zauzeto mesto jer tu staju akcije :smiley:

e jbg sad :frowning: ja sam ovo reko da bih ustedio vreme na ser …

Predlog nije loš… Imamo velikih problema sa shopom, pa ćemo najverovatnije na sledećem restartu mape napraviti bolji shop i prodaju npr 5-10 itema na signu a ne po 1!