Sta dodati na SERB-CRAFT Majici? - Pomoc

Zdravo svima, uskoro krecemo sa prodajom SERB-CRAFT majica, pa nam je potrebna neka vasa ideja sta bi mogli da dodamo na majici ispod, predloge pisite u temi ovde. Ne izgleda lose samo sa logo-m ali mozda neko bude imao originalnu ideju!

[hide]
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/45/majicapredlog.jpg[/hide]

Hvala svima koji ce pomoci da majica izgleda sto bolje!

Napisete mozda “Jedini pravi Minecraft server” (ako sam pogodio ), mozda mozete da napisete “od Serb Craft tima”, mozda mozete da rukave stavite da budu crni, mozda da na ledjima stavite Srpsku zastavu koja je na Serb Craft logo-u. To su neke od mojih ideja, ako vam se ne svidjaju ne stavljajte ih :).

A da stavite “SC” na rukav levi/desni?
Nešto na ovu foru:

Svidja mi se ideja za ovo “Jedini Pravi Srpski Minecraft Server” , i ovo “od SC-Tim-a!”… ostalo onako

Dulje ovo je dobra fora, mislim da bi mogli nesto tako da osmislimo za rukav, mislim nesto profesionalnije da bude SC :smiley:

Misliš ovako?

Ovo je samo probna verzija. Da vidim da li će vam se svideti. Takođe, probao sam da uradim pozadinu sa gradient-om da bude plavo/crveno/bela kao zastava Srbije ali je izgledalo jako ružno pa sam se odlučio za ovako tamnu crvenu.
Imam nekoliko ideja kako da dodam boje zastave tako da, ako vam se svidi onda ću to da pokušam :wink:

Takođe, mislim da ovo izgleda kao neki bedž (badge) koji staviš na torbu ili gde god. To mislim da je isto dobra ideja da se napravi :smiley:

Moze da pise crvenim slovima ‘‘Jedini pravi Srpski minecraft server’’ a ne rukavima moze ono sto je Dulje prvi put postavio :wink:

Dulje, ovo je dobro za bedzeve, ali mislim da na ramenu treba da stavimo da pise SC i da bude zastava srbije preko SC, ono boje unutar SC-a :slight_smile:

Au sto bi ovo mocno bilo :smiley: