Sta da snimam kao serijal?

Dajte neku ideju.

Nerazumem naslov teme i temu?

Ahahaha sta si se zenuo hahaha, vidim nije mi jasno po naslovu vec sam smislila sta da napisem, ulazim u temu kad ono neke liste, igraci, top 10 itd…Hahahaha fail.
Mogao bi da snimis pitanja i odgovore, ili ne znam xD, da snimas facecam bilo bi extra, ali posto ne, onda ne znam sta bi jos mogao…Ako se setim napisacu…

Ahahaha sta si se zenuo hahaha, vidim nije mi jasno po naslovu vec sam smislila sta da napisem, ulazim u temu kad ono neke liste, igraci, top 10 itd…Hahahaha fail.
Mogao bi da snimis pitanja i odgovore, ili ne znam xD, da snimas facecam bilo bi extra, ali posto ne, onda ne znam sta bi jos mogao…Ako se setim napisacu…

P.S. Laku noc…

Mislio sam da snimam montaze agario(4x speed) tutorijale i tech a facecam imam krameru od 0,1mxp koja laguje.

A odaklen mi pitanja.

PvP skola , Prezivljavanje sa frendovima , UHC (sve ubrzas , pustis neki song , samo fajtove usporis onako )

Skyblok
Neke mape?