Sta da kazem...

minecraft.net

Kakve veze to sto si rasista i sto si glup ima sa raspravom?

Kad ti nekom kazes da je glup nadrkan si ko neka baba od 70 godina koja trazi samo raspravu.Decko rasista ti je kad mrzis odredjenu boju koze to sto sam stavio ovaj avatar nema nikakve veze sa rasizmom ali dobro posto si nadrkan ko baba od 70 god i trazis razlog za svadju

Послато са PMT3157_3G уз помоћ Тапатока

aiii

Ti si onaj koji psuje i vredja ovde, ne ja, pa ti vidi

[quote=“Gennerator” post=165101]Ti si onaj koji psuje i vredja ovde, ne ja, pa ti vidi[/quote]Generatorce si zavrsio lol?

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

Pogledaj sta si napiso iznad
Inc kad vredjam xonestv,takachava i nutellu mi se tako sprdamo a ti posto si nadrkan ne mozes da razumes

takoje bratyy

“sta da kazem…”
Bolje da nista nisi “kazao”
:slight_smile:

[quote=“SpartanFTW” post=165102][quote=“Gennerator” post=165101]Ti si onaj koji psuje i vredja ovde, ne ja, pa ti vidi[/quote]Generatorce si zavrsio lol?

Sent from my T1 Plus using Tapatalk[/quote]

Koja je fora sa tim pederskim nadimcima: generatorce,generatorcicu,martincic,martincicu?

Ilsurcicu neki problemcic? :stuck_out_tongue:

To što pričate da ste i pre ulazili i probijali AC sistem to možete nekome drugom da prodajete priču… AC sistem odlično radi, samo je potrebna mala nadrogranja kako bi se zatvorile novonastale rupe koje koriste veoma napredni kompijuteraši kako bi igrali sa hakom na našem serveru, jer im je to verovatno bio najveći cilj u životu i dosadašnji najveći uspeh…

Radimo na rešavanju problema i uskoro će stanje biti ponovo stabilizovano! Molim vas samo da ne pričate neistine i ne izmišljate priče… Nema potrebe :slight_smile:

[quote=“Manic12” post=165166]To što pričate da ste i pre ulazili i probijali AC sistem to možete nekome drugom da prodajete priču… AC sistem odlično radi, samo je potrebna mala nadrogranja kako bi se zatvorile novonastale rupe koje koriste veoma napredni kompijuteraši kako bi igrali sa hakom na našem serveru, jer im je to verovatno bio najveći cilj u životu i dosadašnji najveći uspeh…

Radimo na rešavanju problema i uskoro će stanje biti ponovo stabilizovano! Molim vas samo da ne pričate neistine i ne izmišljate priče… Nema potrebe :)[/quote]
Jovane ja ti kazem da su ljudi 2016 probijali ac ali znali su kako da koriste pa se to nije primetilo.Ja ne izmisljam.

Martincicu pedercicu napusis se kurca

auuu destroyed

Martincicu pedercicu napusis se kurca[/quote]Nemas je ti si zensko

Sent from my T1 Plus using Tapatalk