SS Sekcija

Cepa se dvoklik

Ili troklik…

Pada ono na 13. Ne moze konstantno 14.

Inace imao sam mis sa troklikom. Ide na 9 cps…

ja imam 20 30 cps legit znaci

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

[quote=“Takachav_EuGod” post=158341]ja imam 20 30 cps legit znaci

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]

Legit.

Pazi, i ja sam dobio isto tako. Ali mi smo trazili 1.8 pvp, i sad necemo da se zalimo. Gledajuci, nemoguce je naci to… Posto neko ima i na misu dugme za cps koje ide do 14 cps-a. Ne mogu da ti dodju u rl da ti vide mis… Nadam se da necu da dobijem sad ban na forumu posto ulecem u teme i odgovaram. Izvinjavam se, recite mi ako nesmem i na predlozima da odgovaram :confused: ?

[quote=“KawaiiBloodHD” post=158434]Pazi, i ja sam dobio isto tako. Ali mi smo trazili 1.8 pvp, i sad necemo da se zalimo. Gledajuci, nemoguce je naci to… Posto neko ima i na misu dugme za cps koje ide do 14 cps-a. Ne mogu da ti dodju u rl da ti vide mis… Nadam se da necu da dobijem sad ban na forumu posto ulecem u teme i odgovaram. Izvinjavam se, recite mi ako nesmem i na predlozima da odgovaram :confused: ?[/quote]ne smes samo u prijavu igraca i zahtev za unban

Tako 'e

Ono kad imas konstantno 13-14 CPS, 7-8 min fight, ti konstantno 13-14 CPS. Pa ti ond brate idi protiv nekog “profi pvpera” i videces kako ces da ga oderes.
A to za SS, bilo bi dobro, ali tebi je najlakse da rename-ujes foldere i ko ce to da ti nadje?(Kao sto si ti uradio).

EDIT: A najvise me smara to, kad dodje neki igrac sa klikerom(lava12) na drugi acc i kaze mi na TS “Alo decko znas ti na koje servere ja igram, serb nije nista za te servere, tamo gazim pro pvpere…”. I samo proverite MakiGANG tog lika… uporedite njegov IP i IP od lava12 i videcete da l’ ima slicnosti.

[quote=“SaleGamesHD” post=158566]Ono kad imas konstantno 13-14 CPS, 7-8 min fight, ti konstantno 13-14 CPS. Pa ti ond brate idi protiv nekog “profi pvpera” i videces kako ces da ga oderes.
A to za SS, bilo bi dobro, ali tebi je najlakse da rename-ujes foldere i ko ce to da ti nadje?(Kao sto si ti uradio).

EDIT: A najvise me smara to, kad dodje neki igrac sa klikerom(lava12) na drugi acc i kaze mi na TS “Alo decko znas ti na koje servere ja igram, serb nije nista za te servere, tamo gazim pro pvpere…”. I samo proverite MakiGANG tog lika… uporedite njegov IP i IP od lava12 i videcete da l’ ima slicnosti.[/quote]

Onaj NekiDroid ima opomene za kliker i kaze da nema kliker jer on igra na premium serverima :open_mouth: ahahhaha

Lily on jeste da ima kliker, ali zato na combopvp mozes ga la ga no a build sam ga 2 puta dobio, dok on mene 10…

Pre bi bilo logicnije da on tebe odere na combo, a ti njega na buhc

[quote=“Gennerator” post=158610]Pre bi bilo logicnije da on tebe odere na combo, a ti njega na buhc[/quote]Ne mora znaciti.

Sent from my T1 Plus using Tapatalk