SS Sekcija

Zdravo. Samo da dam 1 predlog. SS Sekcija se ne radi kada neko prijavi nekog igraca pa da ga SS ili tako nesto… SS sekcija ce se raditi kada neki igrac trazi unban zbog tipa AutoClickera, X-Raya ili tako neceg. Ako se igracu nadje bilo koji razlog zbog kog je banovan ban mu ostaje, a ako igrac dokaze da nije kriv onda dobija unban. Prijava za SS-eri moraju naci nekome iz staffa hack a da ga neko iz staffa sakrije najbolje moguce. Za pravila koja moraju miti ispunjena vi odlucite kao na primer godiste itd… Ovo postavljam jer sam bio banovan na 3 dana sa false banom i nisam mogao da dokazem da nemam hack. Volio bih kad bi ovo dodali jer mislim da bi odgovaralo i drugim igracima. Ypo

1.6: Ne secam se
1.7: ///
1.8: LuckCharm2004
1.9: JustOmega
1.10: JustOmega
1.11: JustOmega,Mqrko_
1.12.2 Mqrko_ <------------------

to nije potrebno jer sc staff ti trazi u kantu za otpatke i u history

Veruj mi potrebno je. Dobijam svaki dan warning za Autoclicker jer jitteram na 14cps

njih boli k da te ss-aju jer ono koga boli k dal je false ban i uglavnom ti kazu izdrzi 3 dana nije puno jer ovo je serb crtica kraft ne znaju ni da ss-aju

Ne.

slazemse

slazemse[/quote]

ijaisto

Nema potrebe za ss-om. Sve je automatizovano da olakša posao i vama i nama, nema gubljenja vremena na bespotrebne provere. Da tražimo iglu u plastu sena nema šanse više :slight_smile:

Bane tako je

inace imate puno posla pa ne mozete da stignete 5 min ss

Drago mi je da pratiš naš rad i znaš koliko imamo posla ili ne. Ali moram da te razočaram i kažem ti da nisi u pravu :slight_smile:

hahahhhahahhah

moram da priznam razocarao si me pogodilo me je pravo u srce

auau

bane reci municu da pogleda gmail nemam skin na serveru!!!1!!

aloo

Dobio sam 1 false ban i 15 warninga. Nmg da istrpim vise. Samo cekam jos 1 falseban

Stalno držiš 14 cps, volio bih to da vidim :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Ajde TeamViewer

Bez dvoklika? I konstantno je 14 i nikad ne padne na 13? :smiley: :smiley: :smiley: