Srecan mi rodjendan ahhaha ;) :3

:smiley: XD :wink:

Srecan rodjendan :slight_smile: :kiss:
#nohomo.

Srećan ti rođendan noobe! :slight_smile:

nadnedjor naterS

Srećan rođendan!

Srećan rođos

ko jos sam sebi cestita rodjendan? :slight_smile:

Ziv bio sinko 100godina napunio.
Lol.

ole zamolio bih te da skines MOJ AVATAR SA TVOG JER JE TO MOJA SLIKA JEL ZNAS?!?!?!?!?

XD

Nateraj me

Ne moze on ali mogu ja. Imas sat vremena da uklonis njegovu fotografiju sa svog avatara.

Hahaha

O tome vam govorim, o ovakvom ophođenju moderatora prema igračima…

I kakvom ti ophođenju pričaš? Stavljate tudje privatne slike za avatar i pričaš o nečemu.

Milane ako hoćeš pogledaj PM između mene i ovoga Malisero, sve će ti biti jasno zašto to radim…

Ne mogu da vidim vase pm. Slikaj pa mi pošalji ili kopiraj pa mi pošalji preko poruke ovde. Odgovoricu ti posle 15h jer sam na poslu sada preko tapatalka pa nmg poruke otvarati. Hocu da raščistimo sve i da se konačno resi ova buna od strane nekolicine na nas moderatore. :slight_smile: ja sam razmisljao isto kao vi ali to je nemoguce shvatiti kakve mi pretnje dobijamo i vređanja, nisu to sve lake uvrede. Postoje ljudi koji jednostavno nemaju isti prag strpljenja i tu je razlika. Ako me razumeš. :slight_smile:

Većina poruka se obrisala pošto je prošlo više od 48h, da li postoji način da se povrate?

Meni stoje sve poruke i dalje, samo kad odgovoriš na njih, odštikliraš da se ne brišu poruke po slanju i ostaće.

Obrisao sam vam avatare, ukoliko se to ponovi biće sankcije. Nema smisla to raditi. :slight_smile:

Jos toliko da napunis, ahahhahahahahah xD