Sramota

Ljudi ovo je stvarno sramota i za admine i za server.Napravio sam bio shop i lepu kucu.Admini su zbog ljubomore ili zbog cega vec srusili sve to.hteo bih da mi se vrate sve stvari sto sam imao i sve sto je slomljeno da popravim plot. :angry:

Admini nikada ne rade to zbog ljubomora,a jedini admin je AlcatrazX tako da ovde si ti nesto pogresio :stuck_out_tongue: ,a i mogao je ko je u tvom plotu da uradi /plot clear tako da NEMOJ ODMAH KRIVITI ADMINE!!!

Ali jedino admini mogu da ruse ovo.Tako da zbog toga i krivim admine

Mogu svi da ruse to bre !!!

Andrej nubaro skontaj malo sta pises! niko nije mogao rusiti plot!

Prvo niko nema admina na rol3play serveru!
Drugo to nismo srušili ni ja ni manic12
Treće došlo je do greške u bazi podataka pa se manualno baza prebacila na staru bazu i tako da je svako mogao da sruši bilo koji plot!

I sta sad Batice?I meni su uzeli sve kovcege,uzeo sam novi plot juce i danas ne mogu da radim nista na tom novom plotu,a tamo na natpisu bise da ga ja posedujem.

-,- Cogu ae cuti malo -,- moze svako da srusi plot ko je u njemu,trebas malo razmisljati a ne da lupetas gluposti i da ispadas noob : P :stuck_out_tongue:

andrej ne znas kome solis pamet…

Luka opet ti cuti I NEMOJ DA PRICAS U TEMI BRE,koliko puta treba da ti to kazem ali ti jednostavno ne citas :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ne kurci se… mng se kurcis decko!

Evo i ti sta vam je verovatno ne znate da citate,jer NESME DA SE PRICA U TEMI KAO VI STO RADITE!!!

Znam da ovim odgovorom krsim pravila ali da kazem nesto:
ANDREJ,ZAR TI NE VIDIS DA I TI PRICAS U TEMAMA!!!

Samo da bi vas upozorio -,-

STO a ? To i ti radis nubaro!