Spartan!

Martin200154551 gle sad ti ovo <3

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9223/2018-08-12_18.55.06.png

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9223/2018-08-12_19.29.36.png
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9223/2018-08-12_19.31.16.png

auu rešio stefan sad nema sta ovde

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Zamolio bih samo da Spartanci ne zaplacu

bravo rahiticni uspeo si u zivotu

Lako je se glicati u bazu… Bas o tome i pricam zar oni sada ne trebaju biti ss-ani za glic,valjda glicaju se u svaku bazu i + im niko ni rec od staffa nije rekao …

Sent from my iPhone using Tapatalk

Iq 200+?
Snalazljivost 100+ ?
Phase v2?

Izaberi odgovor

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

pa bar se on glicao ajd, al drim je phaseo vrv.ovaj rahiticni ne zna 1 block da se glica kamo 5 sloja obsa da probije lol…

Posle ce da ceo srv vredja nas iz reborna …

Smesno je sto se obracas jednom liku, dok je vas 6 u bazi

Moderatori su rekli da je glitchanje dozvoljeno.

Respect za gfreemona :wink: Sto brani svoju bazu iako je vas 6 tu mene bi bilo sramota da kacim ovakve teme stefane,da sam na tvom mestu iako sam se glicao ja bi se barem pokrio usima i cutao ! Ovo nije pravedno da kada neko udje Gusarima u bazu ona idu na ts i placu da se izbrisu homovi kaznu za Ilsura i martina a kad se oni glicaju rebornu sparsrtanu sad i dugim fakcijma pre neki dan se dream glicao kod nas u sve 4 baze,gde ni u jednoj rupa nije bila vec kao da je samo neko iskopao blok usao i vratio …I onda se svi prave glupi i coravi

Zabetino jedna ako kazu da je glicanje dozvoljeno sto onda places po ts

AMA NE MESAJ BRE SLUCAJ OD PRE MESEC DANA!!!Kada je prosao onaj slucaj tek tada su rekli da je glichanje dozvoljeno znaci od tada pa nadalje nema ts za glichanje.

Dadada

Sta bre dadada nemas sta da kazes pa ajd nes makar da odovrim pa vidis koliko si zatucan.Ne spominji vise i ne pravi teme. Rejdali smo vas i kraj.

[quote=“TheLuzo_” post=192598]Respect za gfreemona :wink: Sto brani svoju bazu iako je vas 6 tu mene bi bilo sramota da kacim ovakve teme stefane,da sam na tvom mestu iako sam se glicao ja bi se barem pokrio usima i cutao ! Ovo nije pravedno da kada neko udje Gusarima u bazu ona idu na ts i placu da se izbrisu homovi kaznu za Ilsura i martina a kad se oni glicaju rebornu sparsrtanu sad i dugim fakcijma pre neki dan se dream glicao kod nas u sve 4 baze,gde ni u jednoj rupa nije bila vec kao da je samo neko iskopao blok usao i vratio …I onda se svi prave glupi i coravi

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Oni nisu ušli u hom, oni su ugasili net i samo se slikali unutra :slight_smile:

Jos gore

Pa da nismo isli ts i da nismo proverili da li ste stvarno usli mi bi se preselili. Ovako smo smi sebi olaksali posao zato ste i isli ts. A onda tek tada na ts su rekli da je glitchanje dozvoljeno usput ne pravi se da branis svoj F ne budi HEROJ ionako niste imali ni sta da vam uzmemo koliko ste siromasni.