Spam AndrejCar

Evo ovako svaki dan obilazim forum i gledam sta ima novo kad odjednom vidim oko 10 stranica AndrejCar sam napisao! To je protiv pravila, on moze da sa nekim prijateljima ide od -1000 do 0 ali ne sam da postavlja brojeve.Izbrisao sam te stranice da nebi bilo nepravedno prema drugima, i predlazem da se AndrejCar-u skine Creator !

Slazem se da spamuje,ali zasto da ode creator? O.o

Istina.Skinite mu creatora na forumu.Spamuje u p.m. svaki put kad udjem na forum vidim AndrejCar napisao 1000000 poruka…

Ja nisam Creator Madafaka -- i prestao sam da spamujem -- malo budi obavesteniji i aktivniji!!!

Jel si mislio i na mene i na Danila? :slight_smile:

Nope :slight_smile:

oK :slight_smile:

ovaj andrej car je stvarno previse genijalan kaze da nema creatora a ispod nicka mu pise Creator genije si majke mi

Madafaka evo sada svi vide koliko si ne aktivan na serverima!!!

Stvarno,Madafaka,pogledaj liste rankova :confused:

Mislim da je mislio na forumu da mu pise creator…

sta ako ima rank na serveru onda mora imati i na forumu logika u pm ! ja samo kazem da mislim da treba da ti se skine creator i nista vise !ali na forumu

Nemora da znaci!theeggman85 ima rank na serveru, a na forumu nije aktivan, a i nema rank!

Divno ! :slight_smile: Sve sami spameri i ne aktivni igraci :smiley:

Joj Madafaka koja je razlika ako mi pise Creator ili ne???Ajde mi to objasni xD :stuck_out_tongue:

ja trazim da ti skinu creatora jer sam 15 min briso tvoje poruke i neprestano sam spamas i to je to molim ostatak da se nemesa u temu

Ahahahahahahhaha xD
MaDaFaKa - Kaze da mu je skidao postove zbog spama , a ustvari Andrejcar ga prestigo pa on ljubomoran xD
Salim se , spamao je , i to dosta …

SPAM PRIMER:

u postu broj 1. napises “(nesto)”
U postu broj 2. napises"hAHA" -.-

Znam … :smiley:

Danilo to napisem jer ODGOVARAM na post koji je neko stavio -- A ti Madafaka nemozes drugima da zabranis da u ovoj temi pisu postove -- :stuck_out_tongue: