so scary

oke bio je post gde trebate napisat svoj najveci fail,zar ne?
A sada vam ja predstavljam temu gde trebate postaviti neki vas strasan dogadjaj,ili nestvarano strasan
pa sta cekate pisite vas strasan dogadjaj :smiley:

Moj najstrašniji trenutak je kad se pogledam u ogledalo.
#bloodypika

Kada sam otisao sa drugovima u bunker.

Kada sam pre par meseci sa drugovima istrazivao navodno ukletu kucu :side:

Odgovorio na ovu temu :confused:

uuuu neznam kako cu spavat mnogo je strasno XD
mala sala

Kako mislis strasno? Klinacki strasno ili horor strasno?!

Kada sam dobio peticu u vrticu rekt :’(

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Klinacki strasno je kada sam se jesnom vracao nocu od bivse devojke. Idem ulicom nigde nikoga, bilo je vreme kao sada hladno, kada na pola ulice iz neke kuce izleti doberman i neka dzukela. Posto sam bio na stotinak metara od njih mislio sam da ce otici negde ali cim su me vodeli poceli su da trce prema meni! Od straha nisam znao gde da bezim dok sam ja razmisljao oni su pretrcali pola puta do mene u celoj toj frci i adrenalinu ja pocnem da trcim prema njima a pravac na dobermana. Na nekih 5m od naseg sudara doberman pobegne desno jos nekih 10m i gleda me u cudu tako da sam se okreno i otisao a oni su tako skamenjeni ostali da me posmatraju kako odlazim ?

A strasno straano je bilo pre tri godine, prvi dan na poslu a kolegu samlela masina za papir. Provukla ga je kroz 5cm izmedju dva valjka. Tako da je posle tih valjaka izgledalo kao da je eksplodirao sve je bilo krvavo parcici mesa, kose, kostiju je bilo svuda po tim valjcima. Kada sam skidao tu pokretnu traku jer su je kosti probusile u toku tog skidanja komadici mesa su mi se lepili za ruke.

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/3811/WP_20160421_15_27_27_Pro.jpgOvako izgleda taj poetak masine i zamena te trake.

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/3811/WP_20160125_001.jpg
Ovo je sredina itd itd

Ahahahahaha necu moci da spavam sad zbog ovog krokodila24

Guster profesionalac :smiley:

Uh kako ide onaj snajli kada se zgrozis .

Jednom sam se vozikao sa dugom bajsom i zaustavim se ja na jednom mostu i htednem da nogom stanem na ogradu od mosta, a ta ograda je bila jako nika mozda i manja od pola metra, i ja kako sam hteo nogu da stavim na ogradu promasim i proleti mi noga i padnem sa mosta, ali nije bilo vode vec neko kamenje. Kad sam pao nisam mogao da se pomerim i mislio sam da sam povredio kicmu i prepao se ono pravo ali na svu srecu samo sam bio ugruvan.

Erm i ja sam ima slucaj s biciklom.
Nije mnogo strasan ali ok.
Uglavnom vozio sam ja s drugovima bajs.
U bilo je neko brdo na koje smo se mi popeli i na drugom kraju ulice zivela je moja drugarica.Uglavnom taj put je star pa skoro nema asvalta.
Ja veliki ajvan ja sam se najbrze zaletio niz to brdo.I uglavnom neke na pri kraju puta ima neka krivina i ja sam tu malko prikocio(tu sam imao srece) jer tu je jedan zbun od kojeg ne mozes nista da vidis.Kada sam prosao tu krivinu vozio sam nekih izmedju 45kmh jer sam se prethodno spustio niz to brdo.(to je za biciklo velika brzina).Iza te krivine mladji brat od te moje drugarice je iskocio za mackom bio je nekih 25m od mene ja sam znao da nemogu na vreme da zakocim i jer sam znao da cu to dete od nekih 10godina nagrditi ako ga s biciklom udarim.Skocio sam s bicikla 45kmh je bilo i biciklo sam gurno na jednu a ja sam otisao na drugu stranu .Ja sam raskrvario nogu dobro a biciklo je bilo ok.Nzm kako sam tako dobro prosao jer su ostali mislili da cu se bas dobro nagrditi kada su culi kako sam pao . Nzm tu sam mislio da cu bas dobro nagrditi nogu.

Jedan dozivljaj ali tu sam se bas uplasio .Uglavnom bili smo u pecini .Bilo nas je bar 10. Uglavnom jedan od mojih drugova rekao ajde vi idite dalje ja moram da pisam.Mi nastavili i posle jedno 2/3 min mi stali da vidimo gde cemo dalje jer se tu pecina grana.Uglavnom on je tu dosao tj. stigao je i zeleo sve da nas zajebe.Mi smo imali nekih 13god i svaceg smo se plasili ,neki si i po prvi put bili u pecini.Uglavnom on se prisunjao i uhvatio jednog s ledja i gurno mu u lice blato.Uglavnom ovaj se izdrao i mi lampe u njega a njemu crvena glava uglavnom iako ne verujem u te gluposti sam se prepao.Jer jbt izgledao kao da ga je neko izgrizao po glavi.To stanje je bilo nekih 10 sekundi dok on nije uzeo savijo se uzeo blato s poda i okreno se i rekao picka li ti materina i poceo da gadja ovoga sto nas je zajebao,jer je skontao da je on.

Kada sam istrazivala napustenu kucu sa drugaricom, pa kada su zalupila vrata zbog i jedva smo ih kasnije otvorile :'D

Kada sam sa drugaricama isla da istrazujemo napustenu kucu, i onda su vrata od kuce jako zalupila zbog vetra… Jedva smo uspele da otvorimo vrata, mislile smo da nikada necemo izaci… :'D

Ma da ne poverujes JOJ.