Snimak kaze sve.

Juce smo Popadija i ja ‘snimali’ kako likovi hakuju. Pogledajte, admini, molim vas!
Snimao: Alarg (Aleksa)
Igrao: Popadija (Nemanja)
Glavne uloge: cam818 i aki_assassin

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Bk_3fKcJ2pM&feature=youtu.be[/video]

Na snimku se ne vidi nista…

Poslato sa Kalkulator now Free

Ocigledno si slepi debil koji ne zna da pritisni full screen dugme

Ocigledno si slepi debil koji ne zna da pritisni full screen dugme

na snimku je jedino sto se videlo to sto vas je izbacio iz gm ali to je mnogo lako uraditi nego ste vi glupi pa neznate.

Iviasteru upavu si ali i vidi se da aki_assasin koristi i speed , ja kazem da ce banovati akija a ovi meni kazu da ga nece jer je to Baticin drug , zar to sad znaci da nece dobiti kaznu ??? a ovaj cam818 koristi speed, nodus, kill aura …(itd.) Zack i ja smo ga snimili i ceo server je video da on hakuje !!! (kao sto se vidi na snimku ) Tako da neznam sta da kazem !! Juce je bio napad citera na serveru nisam ih sve snimio jebiga :smiley: uhvatio sam neke

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/901/2013-10-12_21.22.32.png
Na slici se vidi kako covek leti i udara mene i mog druga WTFF !!

Ajde svi to sto mi je komp krntija i snimam popadijinim mobilnim ne znaci da ste slepi, tacno se vidi da svi hakuju! To je bitno, a ne kako su hakovali!

Aljoksa koji je tebi vise kurac… ja ti samo kazem da se nista nevidi i da postoji program za snimanje ekrana!

Izvini ali ja ovde nista ne vidim stvarno!

DoYouLikeMySword bre procitaj gore, ja imam krntiju, da snimam tek tad se ne bi videlo!
Manicu, probaj da upalis fullscreen i priblizi se ekranu, ako treba povecaj brightnes… Ni ja ne mogu da vidim izdaleka…

hahahaahah
popadija kaze da ima dobar komp
a igra na tiny
hahahaha

Gde je rekao da ima dobar komp??

dwalker nemoj da seres majmune retardirani , kad sam rekao da imam dobar komp , ja kad budem kupio masinu necu igrati na far nego na extreme zato odjebi klinac :stuck_out_tongue:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Nije ovde rekao.
Ali u onim starijim temama jeste :smiley:
Pogledaj…

ne znam ko je ovde klinac ti ili ja ?
Al ti igras na tiny somino -.-
I srao si kako ti je 200fps
cim igras na tiny tebi je mozda i 10 fps hahaha
I da ja vec igram na extrme :stuck_out_tongue:

dwalkeru vec smo shvatili da smaras zato cuti , a i da meni minecraft ide do 35 fps-a , a kad kupim novi komp ( sledeceg meseca ) ima MC sa shadersima da mi ide na 200 fps zato fuck off kid !!! A i nemoras u svakoj temi da se kurcis znas mali , igra na serbu od 1.4.7 i dosao tu da mi sere , alo bre gde si ti bio kad je bilo 24/24 , a da ti tad nisi ni imao komp :stuck_out_tongue:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Ovako cete moci da se svadjate jos ovu verziju i da spamujete po temama ko je klinac ko se kurci. Hocete da vam odgovorim na pitanja. Svi smo klinci, imamo 10-16 godina i… ja cu uvek biti klinac u odnosu na nekog ko ima 28 godina. Ali nikad necu biti za onog ko je moje godiste pa cak i 3 godine stariji od mene zato sto znam da se ponasam. A sta vi znate? Znate da postoji internet na kome niko ne moze da vas nadje ili povredi uzivo pa se kurcite jedan drugom zbog jedne igrice? Ajde da razmislite malo ko je klinac u tom slucaju. Ja bih rekao obojica. U 1.7 okrecemo novi list. Pa da vidim ko ce onda da spamuje po temama i da psuje i vredja ovog drugog.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk