Slika kao potpis - Forum

Da li je ikako moguće stavit sliku u svom potpisu ?? Ako je moguće napišite tu pa ću pročitati

GIF znam da može al za sliku ne vjerujem da je moguće. Prvi i zadnji pokušaj

Ako moderator pogleda ovu temu zamolio bih da se zaključa jer ne želim da se ostali uključuju zbog mogućih psovki, diskriminacije i ostalo što može jednog igrača uvrediti

Ovde imaš odgovor gde je acBee objasnio.

A dobro to je za GIF valjda će i za sliku moći ali fala

Nope neće neš probo sam razmak 10 i ne želi samo link prikazuje ko zna koliki razmak treba da bude nek napiše

Mislim da moraš spojeno sve.

E saću probam

Sad probao ali prikazuje se samo link koj možeš da klikneš nastavicu da probavam dok ne uspe

Probaj link sa imgur-a ili tiniypic, ne verujem da forum podrzava sve tipove linkova. Uploadas na tiniypic ili imgur i onda ga ubacis izmedju samo bez zvezdica

Ćao! :lol:

Link do slike mora biti direktan. Postavi sliku naprimer na imgur koju želiš kao potpis i pošalji mi link do nje privatnom porukom na forumu ili odgovorom ovde.
Pa ćemo zajedno da probamo i da vidimo gde grešimo.

Link:
imgur.com/abcdef” nije isto što i “i.imgur.com/abcdef”.
Drugi je direktan i njega treba koristiti.

Ne znam ti ja uporabit imgur , samo trebam objašnjenje kako ga uporabit :wink:

a jel ti to toliko bitno

Sve sto je potrebno jeste da odes na imgur.com stranicu i tamo kliknes na dugme koje se nalazi na gornjoj levoj strani stranice.

Nakon sto si to uradio, treba da pronadjes sliku (sve zavisi u koji folder si je sacuvao) i selektujes je, i kliknes ‘Upload’. Posle ces dobiti link koji je potrebno da kopiras i postavis u svoj potpis sa zavrsetkom .png ili .jpg. Pozdrav! :slight_smile:
LOCK.

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/11364/link.png

Ćao! :lol:

Pošto je već kolega pomogao, čisto da dodamo da se igrač javio privatnom porukom i da mu je takođe objašnjeno kako mu možemo izaći u susret ukoliko se i dalje nije snašao. :slight_smile: