Skywars v2.0

  1. Staviti sve arene da su solo i team jer arene za team nema mnogo i 6 puta za redom dobijem istu mapu…

  2. Kada je timska igra staviti da se dobijaju 4 chesta u kojima ce se dobijati sword (90%) perle (50%). Jer ovako kad je timska igra na nekim mapama ima samo 3 chesta u kojima u vecini slucajeva ne dobijemo sword a ponekad ni blokove ni perle, mozemo onda samo leftati game

  3. Ne rade komande /er /p me i jos neke, pise kao zabranjeno je koristenje komandi dok si u igri.

  4. Ovi mobovi su preop pogotovo kad su normal itemi gde jedva skupis leather armor a i eggovi od mobova se lako dobijaju -staviti na 40% sanse da se dobiju

  5. Maknuti kit gde ima kriper eggovi jer kad kriper pukne dosta skida jos ako su opet normal itemi.

  6. Namestiti da tvoji mobovi i mobovi od timera tebi i njemu ne skidaju hp. Desi se kad npr blaze ispaljuje te kugle da pogode mene i pocnem da gorim… Isto kad stavim skeletona i pocnem da pravim most do centra ili bilo gde i ako se neko nadje iza mene skeleton ce ga poceti gadjati, ali pogodice mene a ne njega i padnem u void.

  7. Namestiti da se mobovi spawnaju barem 2 bloka iza jer npr kad su oni udaljeni od mene (mobovi koje sam ja postavio) oni se stvore pored mene tacnije na istom bloku gde sam i ja ker su uvek blizu mene i to mnogo smeta kad se pvpam posle se stvore na istom bloku gde sam ja i posle ne vidim nista.

  8. Obavezno skloniti slime ball. Previse je op a dobija se jako cesto. Desi se da u jednom game-u nadjem 3 slime ball-a. To treba ukloniti

  9. Vratiti score sistem kao pre. Pobeda 10 score(rankovi 20) kill 2 score (rankovi 4) i posle namestiti ovako kao “rank” sto ima npr od 0-50 rank 1, 50-100 rank 2 itd. I napisati negde u knjigu koja ce se nalaziti u inventaru gde ce pisati od koliko do koliko xp-score je koji rank
    Ima sad taj xp al ne znam kako to funkcionise i da li je to isto kao score, ali cini mi se da nije jer onda bih trebao imati duplo vise xp.

  10. Namestiti da se moze glasati koji itemi ce biti, da to nemaju samo rankovi jer retko kad se desi da neko ko ima rank udje u game.

  11. Ubaciti kumandu /party chat i /team chat da ne moramo uvek kucati “!”

  12. Staviti border koji ce se svaku min smanjivati po 10 blokova, jer ovako ima dosta kampera koji se ustekaju na ostrvo i ne mrdaju. Border da bude najmanje kao centar. Ili da se border smanjuje ili blokovi ruse jedan po jedan…

  13. Kada otkljucate neko dostignuce pocinje vatromet da izbija i taj vatromet ne ide gore nego udari u vas i skida 2 srca. Mislim da taj vatromet nije potreban dovoljno je sto pise u chatu uz neki zvuk.

  14. Kada je timska igra da timer a ni vi njemu ne mozete da postavljate lavu i rusite blokove ispod vas.

  15. Ubaciti komandu /party invite [nick]. Ovako moram da trazim njegovu glavu u inv ili po spawnu da ga trazim

  16. Ubaciti lapis u chestove jer ima ench table i anvil a nema lapis.

  17. Ubaciti /leave komandu jer desi se da hocu da udjem u jednu arenu a slucajno udjem u drugu pa moram hub pa opet se vratiti. Ovo je bilo pre

  18. Kada si u game-u nekad ne mozes msg nekog i pise da je offline a na tabu ga vidim. Pa mora on mene msg da bih ja mogao njega…

  19. Staviti sa strane gde pise koliko igraca ima i to, umesto toga staviti koji su igraci ostali i kad je timska borba onda obojiti igrace istog tima u iste boje ili kada se udje u game da kada stisnes tab da prikaze samo igrace koji su u toj areni pa isto kad je timska borba da im se oboje nickovi kao sto sam naveo gore.

  20. Kad umrem stavi me u spectate mod i posle kad hocu onu magmu kliknuti da izadjem nece da otvori i ne mogu da se pomeram jer dam zabo pa moram hub i opet uci…

  21. Dodati boots koje ce imati lak pad 1-2-3-4 jer postoje neke mape ooje imaju visoke gradjevine i ako te neko baci sa vrha umires sigurno

  22. Kad bacis perlu da ne skida hp ovako skida 2 srca

To je to za sada, ima jos toga, ali ne mogu se setiti…

Nemojte lock temu! Hvala

  1. Staviti na kompas koliko je najblizi lik udaljen

Već postoji

Ćao! :lol:

1. Team Arene:

  • Biće dodato kako vreme prolazi. I nama je bilo na umu da ubacimo još.

2. Sadržaj chestova:

  • [li]Trenutno ovaj plugin ne podržava tačno podešavanje u procentima, pa je ovo trenutno neizvodljivo.
    Predloženo je čoveku koji je radio plugin. Videćemo šta možemo.
    [/li]

3. Dozvoljene komande:

  • [li]Neke smo već omogućili, ali ovo će biti odrađeno i dorađeno u toku sledećih dana.
    Promene će biti aktivne po prvom restartu servera. Bilo onom redovnom ujutru u 5 ili nekom drugom vanrednom.
    [/li]

4. Mob rarity:

  • Smanjili smo, pratimo dalju situaciju. Moguće dodatne izmene po potrebi.

5. Kriper kit:

  • Za sada nećemo izbacivati. Povećana je cena samog kit-a, a više se ne dobijaju 3 egg-a, već 2!

6. Mob Friendly-Fire:

  • Problem nije do nas, ali smo prijavili i nadamo se brzom odgovoru od vlasnika plugina.

/ 7. Mob:

  • [li]Nije izvodljivo. Alternativa:
    Nakon restarta, mobovi više neće pratiti vlasnike. Gde ih spawnujete, tu će i ostati.
    [/li]

/ 8. Slime Ball drop:

  • [li]Šansa za drop Slime Ball-a prepolovljena. Za sada neće biti izbačeno, barem ne skroz.
    Ukoliko i dalje smatrate da je prejako, očekujemo da nam javite. Hvala unapred.
    [/li]

9. Stats sistem:

  • Sistem koji si naveo, nije moguć. Ovo je novi plugin, a sa njim i stats sistem po kojem rangira.

/ 10. Chest vote:

  • [li]Za sada postoje samo obični čestovi, ali radimo na ovome. To nije jedino za šta će biti omogućeno glasanje.
    I da, ubacićemo da svi mogu da glasaju.
    [/li]

11. Party Chat Toggle ON-OFF:

  • Predloženo, čekamo odgovor. Oko ovakvih stvari su nam vezane ruke. :frowning:

12. Mobilni border:

  • Na žalost, nije moguće. Ako ikada bude, vrlo rado ćemo ubaciti!

13. Vatromet damage:

  • Vatrometi su isključeni. Napominjem ponovo: Većina izmena će biti aktivna od prvog restart-a ili u toku dana!

14. Timer-nameštaljka:

  • Nije moguće, ukoliko bude alternativa, predstavićemo vam ih.

15. Party invite (Komanda):

  • Predložili smo, čekamo odgovor. Za sada je to jedini način.

16. Lapis Drop:

  • Naš manji propust, ubačen je u listu itema koji su mogući kao drop u chestovima.

17. Komanda za /leave :

  • Najverovatnije ćemo dodati kraću komandu ili neku drugu. Za sada /sw leave je jedna od postojećih i sasvim korektno radi svoj posao.

18. Tab :

  • Hmm… Videćemo do čega je problem. Na čekanju

19. Info na tabli :

  • Plugin koji koristimo ne podržava ovo. Na žalost nije moguće. :frowning:

20. Spectator leave:

  • [li]Prijavljeno. Zamolio bih te da testiraš /sw leave kao privremeno rešenje, ukoliko bude funkcionisalo.
    I da nam javite po mogućnosti.
    [/li]

21. Enchant na čizmama:

  • Izmenjeno! Mogućnost dobijanja ovog enchant-a postoji na leather i gold čizmama. Za aktivnost ovih promena važi ono… Ili od restarta ili u toku dana.

22. Ender Pearl Damage:

  • Deo minecrafta i neće biti izmenjeno. Ipak treba postojati ograničenje i na tome.

23. Kompas potraga:

  • Kompas već postoji u chestovima.

Ćao! :lol:

Nisam želeo da prethodni komentar bude još duži, pa ću odgovoriti sa još jednim.
Pre svega hvala na predlozima u ovako velikom broju već prvog dana po puštanju novog SkyWars servera u rad.

Možda nismo u mogućnosti da sprovedemo sve i tako udovoljimo većini, ali potrudićemo se maksimalno! :slight_smile:
Nadam se da nije problem što sam koristio semafor i njegova svetla kao malu pomoć, ali baš sam ga pronašao korisnim u predstavljanju trenutnih statusa ovih predloga. Wops, eto ga još jedan! :stuck_out_tongue:

Tema će biti zaključana, ali to ne znači da ne očekujemo još predloga.
Odbijeni ili ne, uvek su dobrodošli!

Hvala i pozdrav! :silly: