⚔ SkyPvP - Prelazak na 1.13.2 verziju!

Dambo pises da je 1.8 bolja a u zivotu skypvp nisi igrao i ostali koji pisu namerno u inat onima koji hoce 1.13 kao 1.8 bolja i svi vi koji ste to pisali vidim niko nije igrao od vas 0 igraca dnevno…

[hide]vratite 1.8[/hide]

Smesno mi je sto pola njih pise “Ostavi 1.8” - “vrati 1.8” a niko od njih ne igra to, ne razumem poentu jednostavno vratite 1.13.2 i kraj

Like

Ako bi moglo, obavezno dodajte krave na centar da bi bilo nekog za borbu.

Ako bi moglo, obavezno dodajte da kada se sibas imas creeper spawn egg i onda i spawnujes skeletona i biju se za tebe i imaju 20 mil hp, i krave da se muzu za mleko za pots.

Svaka cast na podvizi veoma zrelo odluceno…Samo tako nastavite
Ality 2 win

Veoma pametna odluka.Slazem se u potpunosti sa ovim predlogom na 1.8 skypvp bilo je max 2 3 igraca a 1.13.2 25+ stalno i stalno ima pvpa

~Signed by Shadow
Shadow 2 Win
Only Legit

Ostavite braco srbi sve te vase srpske fore siptari ce sad na moree… Nego 1.8 vratite

[quote=“Unlucky post=280051 userid=18009”]Dambo pises da je 1.8 bolja a u zivotu skypvp nisi igrao i ostali koji pisu namerno u inat onima koji hoce 1.13 kao 1.8 bolja i svi vi koji ste to pisali vidim niko nije igrao od vas 0 igraca dnevno…

ja dok sam igrao skypvp ti nisi znao ni za serb ;(

[/quote]

Nema vama pomoci stavite pola servera na 1.8 pola na 1.13 i mislite da ce biti nesto od toga.
Ne nece sigurno

Okey, mislim da je ova tema izmakla kontroli, mnogi od vas pišu svašta nevezano za samu temu. Ovom prilikom vas obaveštavamo da zaključavamo ovu temu jer ne vodi nikuda, osim u debate koje idu u nedogled. Ova tema je prvenstveno napravljena kao obaveštenje igračima da se SkyPvP vraća na 1.13.2 verziju. Vaša funkcija je bila da u ovoj temi ostavite neko svoje pozitivno ili negativno mišljenje, ali kao što vidite i vi, a i mi to baš i ne radite. Molimo vas ako imate neki predlog koji može da pomogne nama, a i ostalim igračima vezano za SkyPvP, možete napraviti novu temu pod SkyPvP sekcijom kao što je napisano i u ovoj temi.