SkyPvP - Predlozi poboljšanja

Pozdrav svima,

Predložite sve što ste videli na nekom SkyPvP-u da vam je bilo ili vam je barem na trenutak delovalo zanimljivo, a to nema na našem serveru trenutno :slight_smile:

Mire26 i ja smo pričali i došli na ideju da malo osvežimo i ubacimo neke kul stvari, imamo par ideja, ali želimo od vas da čujemo neke predloge i ono šta se videli negde ili vi lično smislili :slight_smile:

Mozda da ubacite encke ali da budu jako dobro skrivene.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Video sam na nekom drugom serveru da skypvp ima elytre i da se igrači tako bore.Tu je imalo dva sveta 1.Elytre Fight 2.Obican SkyPVP

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

Vise safe zona.
Nesto kao drugi spawn.

Supply drop na jednom srwu sam video mnogo je kul dropa se negde na islandima i pise da je Dropovan negde na mapi i da imaju 5 minuta da ga nadju to je kao ender chest samo svetli onako i dodju igraci i pokupe ja sam jednom pokupio 16 dmd al gledajte ako stavljate da ne bude pre OP kao recimo mac sharpness 3 vec dmd mac obican, bow power 1, 5 gapple ili tako nes al naravno za bolje iteme staviti manji procenat dobijanja

-Vratiti staru mapu koja je bila pre 1 godinu. Ta mapa je bila predobra
-Ubaciti /duel gde ce se igrati 1v1 u nekoj areni. Napravite 2 arena pa posle mogu da igraci 1vs1 bez toga sto se sada desava: ae 1v1 arena ides 1v1 i dodje jos 5 njih.
-1.8 pvp :slight_smile:

Odlican predlog.

Neki vilager trade :slight_smile:

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

[quote=“Odd” post=114993]Video sam na nekom drugom serveru da skypvp ima elytre i da se igrači tako bore.Tu je imalo dva sveta 1.Elytre Fight 2.Obican SkyPVP

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока[/quote]Cool

Supply drop kao stp je Marecar12 predlozio ili neki villager trade kao iron,dmd za neke iteeme kao sto je zaza reko

[quote=“RaptinLord” post=115049][quote=“Odd” post=114993]Video sam na nekom drugom serveru da skypvp ima elytre i da se igrači tako bore.Tu je imalo dva sveta 1.Elytre Fight 2.Obican SkyPVP

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока[/quote]Cool

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока[/quote]
Bilo bi to dobro.Mislim da bi gameplay bio zanimilviji

Sakrivene ‘Obicne’ Goldenke ( Golden Apple ) i mozda da ima vise kitova za pocetnike - npr. [Kit] Pocetnik - Cooldown 30sec. → [Kit] Igrac (Novi kit -Iron Armor,Iron Sword,1 Golden Apple…) - Cooldown 12h → [Kit] Igrac Plus - Cooldown 24h. I mozda da kada nekoga pogodimo Bow-om da u Chatu pise koliko mu je Health-a ostalo ( Nisam siguran da li je to dodato https://www.spigotmc.org/resources/arrowhealth.11377/ ). Takodje slazem se sa ostalim igracima, a i imam ideju za Duel tj. 1v1 , da se doda, ali i da to bude na foru SkyPvp-ja. Naprimer > Igraci se Spawnuju na 2 ostrva ( Svako na 1 ) i njih deli most na kom oni treba da se pvp-jaju i mogu da padnu u void. Takodje se slazem sa ‘Marecare12’ za to,to je Plugin koji se zove’ Envoy’,njega najcesce ostali serveri koriste i za Factions,naprave arenu i tu se spawnuju ti “chestovi” i igraci se pvp-jaju dok uzimaju chestove,dodju do njega kliknu desni klik na njega i pokupe stvari.Plugin za to sto je Mare predlozio ( njegov je najbolji predlog do sada ) > https://www.spigotmc.org/resources/crazy-envoy-cool-new-tier-system.32870/.Takodje sve pohvale,zamerki nemam bukvalno,SkyPvp je jedan od najoblje uradjenih Podservera na SC-u ! Ako je Mire pravio sve pohvale, ali i sve pohvale celom SC-Timu ‘ofc’! :slight_smile:

Taj plugin nije namenjen za skypvp vec iskljucivo za factions!

Mare uvek može da se improvizuje :wink:

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

Sa ovakvim pluginom i nacinom rada plugina je teze improvizovati nego zameniti sa namenjenim pluginom.

Mozda kada nekoga ubijemo da se dropa zlatna jabuka koja ces nas regenerisati.

Vrati staru mapu onu pre 1 god veliku

-Nesto kao KoTH? Npr. to se moze odrzavati na piramidi. bice zanimljivo osvajas taj KoTH, mozes bacati likove u void…
-Napraviti nesto kao klanove. Max. clanova 5-10. ali oni mogu medjusobno da se biju …

Kada nekog ubijemo da dobijemo heal, kao na kitpvp

stavite 1.7/1.8 hehhehehehe