SkyBlock Slime Spawner

Posto cu uskoro skupiti 2.5k poena za slime spawner, zanima me da li spawner moram postaviti ispod nivoa y-40 i staviti ga u slime chunk da bi se oni spawnovali?

Ne usplati se slime spawner od njega mozes samo slime prodavat a sad skoro nikome nije potreban slime posto su resili /c za slime. Bolje ti uzmi skeleton ili zombi, to ce ti trebati po 36 stekova za /c a posle mozes prodavati u shopu
PS. Mora biti u slime chunku najbolje visina 1-4

Uvjek ima novih igraca…
Jest da mogu slime uzeti na end party, al mogu i bone skupljat u netheru a da sad uzimam zombi spawner zbog jedno zadatka pff…

Ne moras uzimati zombi spawner samo za zadatak nego mozes prodavati u shopu i zararadjivati

64-50$
Ne znam bas, a i sa jednim spawner sumnjam da bi bilo bas tako efikasno da bi se moglo nesto zaradjivat …

Napravis mob arenu stavis spawner i stavis da padaju dole ostanes afk preko noci i bice oko 3 steka rotten flash ja sam tako proslu sezonu

3 chestaa *

Lilly, skeleton ili zombi jaje dobije od c zombie apocalipse i skeleton apocalipse i stavi u spawner, dok slime ne dobije u c i manje ga ljudi ima.

Slime u /warp shop su 640$ po steku ja mislim i gde nije isplatljivo ?

Ne znam za skyblock da li je drugacije, ali na survivalu spawner mora da bude iznad y30 a ispod y70.

Slime spawner.

3 full chesta od jednog spawnera preko noci?
Prosla sezona je bila drugo gdje je trulo meso bilo oko 300-400$ nez sad tacno a ovde sezone je 50$…
Kupit cu sta kupim nebitno je ja cu odlucim, ja sam pitao za slime spawner da bude siguran ako ga kupim da se ne zeznem kod postavljanja…

[quote=“Isko” post=95069]3 full chesta od jednog spawnera preko noci?
Prosla sezona je bila drugo gdje je trulo meso bilo oko 300-400$ nez sad tacno a ovde sezone je 50$…
Kupit cu sta kupim nebitno je ja cu odlucim, ja sam pitao za slime spawner da bude siguran ako ga kupim da se ne zeznem kod postavljanja…[/quote]

Pa i da zeznes oko postavljanja valjda ce ispasti fer moderatori i vratiti ga jer si puko 2,5k sc poena 2 meseca ontime