SkyBlock Shop Update [ predlog]

Ovo je samo predlog vlasniku [ Batica] da u shopu na sky blocku doda u delu prodaje [buy] item Ghast Tear. Sobzirom da je on veoma redak u netheru, a preko potreban za napitke predlazem da se doda u kupovini stim neka vlasnik odluci koja bi mu bila cena moj predlog cene je 3000$ naravno tim bi se povecao i broj igraca koji bi glasali za server. Ps: ovo postavljam jer je pitao sta da jos doda u okviru shopa! takodje bih molio igrace da ne komentarisu ko koliko ima i sta ima jer je ovo samo predlog za shop. Hvala B)

Slazem se sa tobom

Ne slazem se. Nece se dodati jer igraci moraju malo da se trude. Ne moze sve “na tacnu” da vam se posluzi. Potrudi se malo, idi u Nether i trazi, ili kupi od nekog ko vec ima…

Slazem se treba da se doda suza duha jel kad idem u nether po dva tri sata nemogu naci duha B)

A ja sam rodjeni baksuz video aveta i kilo ga i bio kod lave i sprzio se ghast tear -.- xD
A za ovaj predlog msilim da bi trebalo da se doda :smiley:

Da posto ce proc 100 mojich epizoda dok pronadem 1 ghast tear

Fuck her right ih the pussy

Stavicemo na listu pa cemo razmisliti

Slazem se dobar predlog :smiley:

fedajkin zasto ova tema upropastices mi trgovinu na tome sam zaradjivao $ :frowning: . Ja kad udjem u neder ghast se jos vise rasplace kad me vidi i dropuje mi odmah 2-4 suze :cheer: Odlicna ideja za spawn shop fedajkin :wink:

Idemo zajedno u Nether :silly:

Hahahah netreba mu vise presao je 1 milion B)

Ne slazem se sa ovim ako je vec glupo po vama da stavite sing(private) glupo je onda i servirati na tacni sve igracima u shopu :wink:

igorbu za private su izbacili na skyblocku da igraci budu oprezniji koga ce u is i to.A za survival su iskljucili da bude raid server.

Jedino rjesenje da malo povecaju mobove u 1 chunku

Dovoljan je limit za mobove, mogli bi da postave limit i za Entitiy-e tj. Kada ima preko 30-tak entity-a U chunku da se one Brisu…

Ima tih par sitnica koje bi poboljšale užitak igranja kao što su više mobova i da možemo prodavati u shopu na spawnu psenicu i te neke gluposti.

Dobar predlog ovo treba ubaciti ! :woohoo:

Alo ne bumpaj stare teme dobices block