SkyBlock - Parkour Run

Pozdrav igrači SC-a!

[center]SC Tim ponovo organizuje event na SkyBlock-u!

Do sada ste padali sa svog ostrva, ali ćete od sada imati priliku da padate i sa našeg Parkour-a! [/center]

U ponedeljak ( 16.07.2018. ) sa početkom u 19:00 časova, svi igrači će imati priliku da učestvuju na našem Parkour event-u.
Do parkour-a će se dolaziti običnim “is warp”-om, koji će biti na ostrvu našeg kolege “IskoGamerBIH”.
Parkour-u će predvoditi jedan mini-lavirint čiji će vas izlaz uvesti u naš svet prepreki.

Zabranjen je bilo kakav način varanja koji pred početak ovog event-a nismo sredili, a kazne će biti izdate po slobodnoj proceni moderatora.

Nagrađujemo:

1. Mesto: 4x Supreme crate ključ + 3x MysteryHeads ključ
2. Mesto: 3x Supreme crate ključ + 3x MysteryHeads ključ
3. Mesto: 2x Supreme crate ključ + 3x MysteryHeads ključ

∎ Posebne zahvalnice članovima tim-a IskoGamerBIH-u i shadow28000-u koji su svojom gradnjom omogućili održavanje ovog Parkour eventa

∎ Ako ste zainteresovani da učestvujete na još nekom event-u, možete pratiti naš event-kalendar na sledećem linku: OVDE.

[center]Vaš,


[/center]

Odlicno ucestvujem !

Ćao! :lol:

@Kija:
Baš mi je drago što želiš učestvovati, očekujemo te!
Vidimo se na event-u, a do tada ti želimo lep provod u igri!

Pozdrav! :silly:

Zanjimlivo i zabovno zvuci.Vredi pokusati :slight_smile: Ucestvujem

Sup Obozavam Vas SkyBlock rado dolazim :slight_smile:

Jedna Molba Da Ako nekako mozete Ukloniti Vidljivost Igraca jednih izmedju drugih zato sto ce nekima lagovati :stuck_out_tongue:

Odlicno i ja Ucestvujem

Ето и мене :slight_smile:

Ucestvujem! :smiley:

napokon da i na sb uvedu malo eventa i ostalo… realno od kad ste vas dvoje dosli doslo je i dosta novih evenata pogotovo na sb jer pre nije bilo ni jedan sem end party… :dry: malo promene uvek dobro dodjem … a vi ste tome doprineli mnogo …

Zašto da ne xD

Ne Dozvoljene Stvari Su Boots sa DS da ne hodamo brze po vodi ak je ima vrv,ostalo ne znam…

Ćao! :lol:

@Dark ; @Dulix ; @WskPatrick ; @Bayram ; @VukGamer ; @ShapeOfYou ; @Stephono ; @Luka :

Lepo od vas što ste zainteresovani i želite da dođete! Baš nam je drago.
Nadam se da ćemo neke od vas videti i među nagrađenima, ali nažalost ovaj put nagrađujemo samo prva 3 mesta. :unsure:

Svakako, verujem da ćete se zabaviti, ako ništa drugo!

Pozdrav! :silly:

Odlicno!
Ucestvujem :d Samo sto mi trenutno nece anty cheat

Ak Uspem Zbog Anti Cheata Da Udjem Sto Posto Dolazim nije mi vazno nis osvojim Bar Se Sprdam Sa Drustvom

Napokon neki event i na sb :slight_smile:
Ucestvujem !

Ako do tada proradi AC (= !

Odlicno zelim da ucestvujem

ja neznam

Vidimo se ! :smiley: