SkyBlock Novi Event/Mini Game "The Hunted End/The Abandoned End

U pitanju je novi Event/Mini Game koji bi se odrzavao u End to jest drugi deo end-a gde su End City i ta ostrva. Ovaj deo enda se nalazi na nekoliko hiljada blokova od end gde se odrzava End Party, tako rank igraci ce moci u /warp Rank Shop kupiti Elytru sa kojom bi poleteli od glavni End Island i traziti ostala ostrva gde ce biti Custom Zamak u kojem ce se nalaziti arena gde ce biti spawnovan World Custom Boss. Ovaj boss ce biti na vise mesta ali udaljeni sa nekoliko hiljada blokova od ostalih, tako igraci ce leteti i traziti ostala mesta. Ovaj boss ce biti sa mnogo health-a tako da jedan igrac nece biti dovoljan da ga kill-a zato ce morati u grupu da se radi, loot da bude uradjen sa DMG Rank lista ( uradjeno kategorije na primer ko je uradio 10k DMG dobije taj i taj loot, ko je uradio 5k DMG dobije drugi loot) tako svako ce dobiti loot koji je zasluzio. Loot bi mogao biti od Custom Enc Books ( Eff 6, Sharp 6. Unb 4 ili tako neke enc) Netherite ingot, dmd, SC Poene Voucher. i tako jos neke zanimljive iteme. Kad je u pitanju Elytra ona ce samo u End moci da se koristi, u normalan svet (Player Ostrvo) nece moci bice ugasena, ovo je bolje da ne bi igraci koristili blokove da bi stigli do taj boss i ostrova, a i letenje je zanimljivije i bolja avantura Sa druge strane moze se uraditi da End City gradjevine imaju isto tako neki dobar loot ali da se resetuju na 1 nedelju ili kako odluce moderatori ukoliko dodaju to. Mislim da bi ovaj event bilo najbolje da bude 1 nedeljno.
Napomena: Da bi bio fer Event/Mini Game kad pocne event moderator kaze kordinate od prvog boss-a u chat tako svi idemo do tamo, kad budemo kill njega kaze kordinate od sledeceg i sve tako, da bi smo svi bili zajedno svo vreme.

Super predlog skroz, mislim da bi poboljsao dosta gameplay i zabavu na server. Dobro bi dosli noviteti.

Napokon neka nova ideja za event na podserveru gdje je jedini event end party. Nadam se da ce moderatori prihvatiti ovaj predlog i da ce uspeti da izdvoje vreme da ga realizuju kako je Timez zamislio.

Dobra ideja, nadam se da ce biti realizovan sto pre, treba nam nesto da drzi igrace kojih je sve manje zbog nedostatka zanimljivih stvari na SBu.

Odlicna i kreativna ideja, nadam se da ce je prihvatiti.

Super kreativna ideja, mislim da bi igrica bila zanimljivija

Jako zanimljivo. Mislim da bi vec bilo vreme da se neki drugaciji eventi odrzavaju poput ovog, a ne samo end party.
+1

Jako dobra ideja, sve podrske <3

Do jaja

Podrzavam!!!

Slazem se sa ovim momkom, on je najbolji na skajbloku.

Pozdrav

Hvala na predlogu i svima koji su se uključili u temi i dali svoje mišljenje. Temu smo pregledali i ranije, ali trenutno nismo našli ideju za realizaciju takvog nešto u sred sezone jer treba vremena da bi videli da li će to raditi onako kako je zamišljeno, ali to ne znači da neće biti realizovano. Potrudit ćemo se u narednom periodu, ako ne ove onda možda sledeće sezone da ubacimo takvo nešto.

Temu zaključavam.