SkyBlock Ep8

Novi Klip.Novo Debljanje.

Ko nije vidio mapu koju sam izbacio neka je vidi na: http://www.planetminecraft.com/project/airship-batle-18-download/

Samo nastavi Brate :slight_smile:

Hahahaha veliki prozori gde ces da uzes toliko stakla nisi na surviver xD B)

Moja preporuka da prosiris farmu pa da uradis /c sa hleb pa onda da imas sta da jedes :D.
Inace samo tako nastavi sa serijal :slight_smile:

CREEPER1BLOW, Mogu li zivjeti s tobom, Gledam ti Videe i Vidim kako napredujes, Bilo bi mi drago da ti pomazem u izgradnji, a sto se tice Odanosti, Tu se neces varati, ako mi ne vjerujes dovoljno Udji kod mene u f na survivalu, Dobijas Officera, setuj home u moj f home, ako te izdam izdaj mene, ali se to nece desiti, Mozes mi vjerovati…

P.S Samo nastavi brt. super su ti Klipovi…

Einshine ovo sam htjeo da probam solo ali mozda sesona 2 bude sa igracima

imam svoj f xD ali bi te dodo pa imam vec koga bi dodo na s2

Ubaci i mene. :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S salim se.

Ubacicu te u S2

Ma ajmo sad ceo server kod njega na IS, sta fali

Slazem se OMLA. :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Bilo bi ludilo xD… Ali samo mi koji smo posteni…

Za 1 sat lvl 1,5 xD

Al u S2 ima da bude za 1min 100lvl. :lol: :stuck_out_tongue:
Imajte poverenja u mene posten i veran sam kao sto nio na srw nije. B) :lol:

Ma ihh, posten si kao sto Megas i Kaisner nemaju cheat.

xD

Bravo za sve vass B)

Pustite co’eka da snima, sta mu se svi trpate u IS samo da bi izasli na YT, ili mu sje*ali IS na kojem snima.

Aj OMLA ne se*i ja sam napisao da se salim.I ako nisam posten to nemozes to da dokazes a i ne znas,CREEPER1BLOW zna da sam posten jer ponekad igramo zajedno survival,a za YT me zabole imam svoj kanal na kome snimam ludorije.

xShadowice OMLA je sigurno mislio na mene, ali ja vise ne igram na serb… Nemam “osnovu” za igranje na tom Srw-u ima puno razloga da mu ne bih srusio Is ja mislim da mi vjeruje, a ako ne vjeruje, dokazacu mu, to za YT… to ti iskazujes svoje zelje, mene yt ne zanima ja hocu da imam razlog za igru… i naravno, da mi bude zabavno!

Vjerujem vam ja Advane jel neigras na serbu ili na skyblocku :side: :side: