skuks_zmn

Cao ljudi moje ime je Srdjan ali na serveru sam poznatiji kao skuks_zmn. Mozda me mnogi neznaju ali ja igram na serveru vec oko godinu dana, tacnije kad je bio 1.3.2 verzija sa 25 slotova. Ne znam zasto se i predstavljam ovde ali ajde :smiley: Ja sam oduvek bio igrac iz pozadine i to jesam i sad, nisam neki igrac, ne isticem se u pvp-u i tako tim stvarima ali sam dobar u izgradnji sto su neki od igraca na serb-u vec videli. Meni je ovo kao i jos nekima bio prvi server na minecraftu. Na ovom server sam naucio skoro sve o minecraftu i usao u svoj prvi faction koji se zvao CRAFTERS. Moram da pohvalim 2 igraca koji vise ne igraju ovde to su daxa22 i dukaproo oni su me naucili skoro svemu sto se tice minecrafta, sa njima sam bio u svom prvom factionu. Danas se nalazim u factionu ESC i tu imam dobre prijatelje. Znam da se snadjem na srv-u i uvek se vratim sa dna ako me ubiju i otmu mi sve stvari sto mi se desavalo nebrojano puta. a sto se tice servera sve pohvale zato sto je predooobro uradjen a i internet stranica serb-crafta kao i forum. Pozzz ljudi od skuks_zmn