Skrillerex Biography xD

na serbu sam poceo da igram na pocetku 1.7.2 verzije na nick Jake_Da_King onda sam igrao i smorilo me kad me ubio blimblim i napadali su nam on i deadmau5 i smorilo me je i izaso sam , onda tako je trajala 172 verzija kada je jedanvote bio 1 poen tada su mi svi bili citeri i mrzeo sam serb onda sam poceo da citujem i plasio sam se da ne budem banovan srecom nisam nikad bio banovan na serbu tj jesam 1 put ili 2 put , Svi su me nervirali sa tim citovima pa sam i ja morao i na kraju 1.7.2 mape ja sam imo p4 na kraju , onda je bio gr , tada je izbacen strenght II i bilo je malo zanimljivije jer je pvp duze trajao ali sam se osecao bedno jer nista o minecraftu nikad necu znati a ni tad nisam znao osim pvp i tako ja lepo odem u pvp i tamo neki citeri. ja se fightam i ubije me njih 10 tu , Rogue Dominator Waterworth i ostali citeri, onda sam se sa megasom jos vise zblizio posto sam mu pre davao strenght na prosloj mapi i opet sam instalirao cit jer sam se nervirao ali ni cit mi nije pomogo samo mi je odmogo onda sam video MichealKenny-a i poceo da igram na njegovom srw , tamo sam bio najjaci smorilo me i tamo i stalno sam igro na serbu , onda sam uso u f HORD i bio mi je smor jer nema nikog nikad i tako, preso sam u BattleWin (Oprostili su mi zbog izdaje ) i opet sam se smarao jer nisam imao iteme onda sam pogledao MichealKennyevi-itemi :smiley: klip i Odusevila me textura njegova , odma sam mu zatrazio i dobio je , RS sam system kompa i izbrisala mi se textura , (18. verzija) trazio sam ga 5 meseci da bi mi dao tu texturu i svaki drugi dan bi ga pito da mi da , na kraju je imao poverenja u mene i dao mi inace moji nickovi bili su : Skrillerex Red_Stream Skrillex12_9 skater55 Androoo …
VELIKI POZDRAV ZA : MichealKenny ! , phitofex , ! lukepker, ! Perooo !, milos557 !, uros_2002 ( MOJ NAJBOLJI DRUG)
ZeuS_94. MEGAS , ILLEGAL ( PAXETO ) M4K111 ( MAKI ) ExplodingTNT Peuvica HVALA VAM , ZBOG VAS IGRAM NA SERBU I IGRACU ZBOG VAS BFFE ! <3

Zaboravih na nick AkixX

Lijepo.
Like :wink:

Sve pohvale za pisca! :wink:

Samo si zaboravio napisati da i dalje citujes.
Svi drugovi su ti citeri pa se ne mozes izdvajati.

:woohoo:

SesiKIng napisao/la:

Samo si zaboravio napisati da i dalje citujes.
Svi drugovi su ti citeri pa se ne mozes izdvajati.

Hahahahahaha,upravu si. :lol: :lol:

Ma sali se covek de bas on da ne hakuje a drugovi da mu ne hakuju. :wink:

Ne igram na Skrillerex vise :slight_smile: I SeSiKIng vise ne citujem !! , Jovan_C ??
xShadowIce zaboravio sam tebe da ubacim tu … :smiley:

:slight_smile:

Ja nikada nisam hakovao na serb craftu ali sam ipak dobio ban na kraju 1.7.5 verzije jel kako kaze Dulje KORISTIO SAM SPEED HAK U RUPI,a ja sam ustvari popio spid i kucao /fly i leteo po warp pvp rupi i oko arena :stuck_out_tongue:

Nisam reko da si citer :smiley:

Skrillerex ti si barem iskren,a ne kao mnogi na srw imaju cit a ne smu da priznaju,ja sam te skoro upoznao i poverio si mi se i ja to postujem. :wink:

Pa najbolje da lazem ahhahhahahahaha najbolje da lazem da nisam citovo … ali nema svrhe ukapirao sam da ne treba da citujem kao pre

Pa onda nema problema. xD
Ali ako ti drustvo cituje i ti ces poceti… ://

To si u pravu -,- samo sto smo u istom f , citeru neopevani, nemoj mi kenjas -,-

Ja nisam citer. Poslednji put sam citovao pre 4 meseca… -.-’