shejp of ju

kad je ovaj dobio mail za moda sada migranti su dovoljno kvalifikovani da budu moderatori

http://prntscr.com/q4pzvu

AHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAHAHHHAHAH

de nemoj zezat martine hhahahahahahha

video sam ga da ceka u onoj sobi na ts za konkurs i imo je membera

Шта фали народе па да вас подсетим ТеХнОгЕјМеРхАдЕ је модератор

Bolje i on da dobije moda nego neki randomi koji su ove sezone dosli i koristio je nedozvoljena sredstva jer u to vrijeme nisi mogo otici centar na skypvpu a da neki lik nije 6+ blokova tako da sam uz Shejpa #Shape do moda gospodara mi

Čestitke, zasluženo <3

[quote=“SpartanFTW” post=242243]kad je ovaj dobio mail za moda sada migranti su dovoljno kvalifikovani da budu moderatori[/quote]Znam ja kako se ponašao kao mod na etophopiji, ako bude i ovde najebaće

Samo da ne bude kao Midza <3

jesi video na discordu koliko sam skupio u onaj deo za predloge “Demote Shape_Of_You” kao slazem se/ne slazem se?
jedno 15 najmanje haha

Ja zaista nisam kriv za necije neispunjene snove poput tebe…
To sto ti svaka tema povezano sa factions(i da u takve podforumske teme sadrze psovke,vredjanje i razlicitih rijeci) nije mi ni cudno sto nisi ni prvi krug presao.
A to da li cu ja da budem mod to zavisi samo od mene,ni od nikog drugog,Manica,Batici,ili bilo koga drugog moderatora.Svojevoljno ssam se prijavio i sa svojim ciljom cu ici ka napred da vidim dokle cu moci.
Opet cu reci nisam kriv za tvoje neuspunjene svone,poput sto sto si odbien za SC-Team.Tako da ova tema nema nikakva smisla i necu uopce potencirati i smarati se sa vakvih tema poput tvoje.
Kad bi samo promenio rijecnik,itvoj karaker mozda bi i Staff promenio misljenje u vezi tebe.
Nemam sta drugo reci osim da je ova tema potpuno bez smisle.

moram da ti priznam da ti ide srpski jezik

Aaa to je to, Martina odbili za moda pa mu je sad krivo hahahah

Daroka: Kspj maramice za brisanje suza
Martin2003_: Jaaaa plss

mnogo mi je krivo moram da ti priznam… ;(