SERB VESTI! hahaha UZIVAJTE!

E ovako mi smo snimili jedan video o serb-vestima kako bi ga nazvali ovo je trebalo da bude iznenadjenje! Ali hvala svim ucesnicima koji su pomogli!Po meni malo je sasav ali ajde :smiley: Kako vi kazete ! NAPOMENA:Ako klip nije dobar ili vlasnici servera ne zele da on bude online na youtube,KLIP CE BITI SKINUT!

Ok je , ali nisi morao da krades fore…

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Mamicu ti retardiranu skidaj to govno odmah! Nisam ti dao dozvolu da uzimas moje ideje, i da ti kazem da si lose uradio! Gde je ona muzika na pocetku vesti? Gde je neko ko ce da ide direktno da mesto desavanja?

NISI ME CAK NI PITAO DA UZMES MOJE IDEJE!

Nigde nisi ni stavio da sam ja to smislio!

Skidaj odmah!

P.S. Za svaki slucaj cu staviti Creative Commons licencu tako da ces biti primoran da skines, ili da stavis moje zasluge u snimak (sto nece biti moguce) tako da ces morati da skines.

Jednostavno sam znao da ces iskopirati. Ni svoj f nisi mogo da napravis sa originalnim imenom. Nego si stavio N0D. Smisli u tom tvom zvotu jednom neku originalnu stvar… A ne sve da kopiras.

Može da edituje i ponovo re-uploaduje. Osim ako se ne varam, imaš više opcija kada si malo poznatiji, gde možeš da edituješ video i re-uploaduješ ga i zadržiš view-ove. Ali nisam tačno siguran kako to finkcioniše.
Primer; Kada neko poznatiji kojeg pratim na YT-bu, svoj stari video re-uploaduje, meni piše da sam ga već lajkuvao i da ima moj view, a on ga je re-uploaduvao samo da bi stavio svoj novi outro na kraj videa. Tako da, moguće je da se zadrži video, samo nisam siguran kako.

Ali što se mene tiče, ako nije dobio dozvolu, onda neka ga skine.

E ovako Aljoksa ja sam u deskripciji stavio da su tekst smislili Popadija i Aljoksa! Posto sam video predlog za snimanje mislili smo da preteknemo malo Manica i Jovica pa smo odlucili da caskom snimimo!ZNAM DA VIDEO NIJE BAS KVALITETAN ALI JE SKINUT!Tako da prihvatam to sto si napisao!
Lukapn ove epizode koje smo mi snimili isto i Cobanin stajl je trebalo da ispadne isto smesno kao sto su snimali Manic I Jovic!
Snimak je skinut sa yt a skinut je i CobaninStajl tako da vise nece biti snimka o SERB-CRAFT-u!
Sto se tice N0D-a mozda tu jesam iskopirao ali je ime fakcije dobro pa sam je uzeo ALI TO NIJE NOD VEC N0D TAKO DA MOZETE DA GA CITATE KAO ND!

Može da edituje i ponovo re-uploaduje. Osim ako se ne varam, imaš više opcija kada si malo poznatiji, gde možeš da edituješ video i re-uploaduješ ga i zadržiš view-ove. Ali nisam tačno siguran kako to finkcioniše.
Primer; Kada neko poznatiji kojeg pratim na YT-bu, svoj stari video re-uploaduje, meni piše da sam ga već lajkuvao i da ima moj view, a on ga je re-uploaduvao samo da bi stavio svoj novi outro na kraj videa. Tako da, moguće je da se zadrži video, samo nisam siguran kako.

Ali što se mene tiče, ako nije dobio dozvolu, onda neka ga skine.[/quote]

Nije dobio dozvolu. Na ivici sam nerava jer imam brata koji me tera na kraj zivaca, pretrpan sam obavezama i sad neko uzima zasluge za moju kreativnost? Da ste na mom mestu isto bi ste se osecali.

Koliko ja znam, ne moze da se edituje, ali mozda gresim :slight_smile: Raspitacu se…

Video je obrisan nema sto da se nerviras!

Hvala. BTW, ja sam osmislio tekst…

Znam da si ti osmislio tekst i ono za kremu sto je osmislio POPADIJA!
Nisam hteo da vas uvredim ovim snimkom samo smo hteli da bar malo preteknemo Manica i Jovica!
Inace posto je Rhyno snimao nije mogao da ga edituje!
Da je bio snimak kod mene ja bih to sve sredio!
Ako moze mozemo da snimimo ponovo!

Može da ga edituje kao video fajl ako ga nije obrisao sa HDD-a. Na to sam mislio. RAW snimak koji je na početku editovao, tu može da stavi da si ti zaslužan za ideju i ponovo ga uploaduje na YT. Ako si me pogrešno razumeo :wink:

Dobro sam te ja razumeo :slight_smile:

Drago mi je :smiley:

P.S. Malo offtopic, mogli bi ste malo da pojačate boju linkova. Tojest kad stavim link ta plava boja linka kao tekst se slabo vidi. To bi hteo malo da pojačate, jer je gotovo neprimetna kada se čita tekst na forumu a ima neki link ubačen. Hvala.

CobaninStajl je bio dobar iskreno sada, ali ovaj klip nisma ni stigao da vidim… :smiley: