SERB-Cuber

Kao sto neki od vas znaju, pokusavam da napravim igricu koja ce biti kao MC samo sa boljim texturama i koja nece zauzimati toliko RAM-a a i koja ce moci da se igra tako da svi budu zadovoljni, odnosno kao MC Creative … Uskoro na ovoj temi ce ici i Update Log… Evo upravo snimam Kako trenutrno izgleda igrica i download link za sve!

UPDATE LOG - 1.0.0 (As "Ahhh tek smo poceli :confused: ")

loler54: “Hej,al’ tek smo poceli!”

Video: SERB-Craft "The Cuber" Video Game (+download link!) - YouTube

UPDATE LOG - 1.0.1 (As "Prvi Update Jejejejjejeje ! :smiley: ")

• Dodato je 4 nova blocka:
    * Pesak
    * Pescar
    * Zar-Kamen (LightSistem)
    * Daske

• Dodato je menjanje spoljasnjeg izgleda vremena (Na dugme “R” )

• LightSistem kao Zar-Kamen (GlowStone)

• Par Bug-ova je uklonjeno

• Izgled lisca je poboljsan

• Kontrole su poboljsane

• Kada padnes sa platforme vracas se gore

DownLoad Link je: http://www.mediafire.com/?udhb1ct1jnbwavb

loler54: “Doslo doba da se igrica proba!”

Manic12: “Preimenuj igricu u “SERB-Cuber””

Batica: “Jesi li ti normalan?”

Video: SERB-Craft "The Cuber" Video Game (+download link!) |UpdateLog 1.0.1| - YouTube

Komande:

Od 1 do 9 na brojevnom delu tastature (brojevi iznad W S A D) se koriste za menjanje bloka
Dugme “R” za menjanje spoljasnjeg izgleda
Dugme “Esc” (Escape) za izlazak iz igre
Levi taster misa unistava stvari
Desni taster misa dodaje blokove

Bugovi:

(Moguci)

• Mis se nenalazi tacno na centru nego malo nize
  • Ponekad se zabaguje menjanje blokova ili vremena
  • Igrac moze da se zarovi u kocki

[Quick Tip]

Slusajte, mozda nece biti Update odmah sutra, imam i ja zivot znate … Bilo kako bilo dobio sam ideju kako da popravim par stvari, a kada ih popravim, nadam se da ce biti bar jedno 100 blockova dekorativnih, jer ja sa ovom igricom zelim da izgleda kao Creative World a ne kao survival ili nesto slicno…

Jedan od vecih problema kako bilo je MultyPlayer, ali valjda nece biti toliko tesko… Zeleo bih da cujem i vasa misljenja na ovu temu, samo raspalite negde na forumu :slight_smile:

PS: Recite sta vi mislite kakva bi trebala da izgleda igrica?

PSS: Batice ti nisi normalan :stuck_out_tongue:

Da se neobradujete previse, nije Update u pitanju, samo da kazem da projekat nije crko (vec lipcio xD) nego nezelim da snimam Video posle svakog bloka kojeg dodam, ali se spremite :)))) Bice interesantno za nekih nedelju dana :)))) Suprise :smiley: