SERB-CRAFT [PvP] Ep : 2 Ubacena !

zz svima.
Nick na SERBU mi je AndrewPH …
Evo ja i moj drug aki odlucili smo da snimamo malo PvP po serveru… xD
Prva epizoda kida xD
Ubijen je xXIVIASTERXx :slight_smile:

Ep : 01

Ep : 02

Zasto jednostavno kad izbacujes iteme iz invertara kliknes q i drzis strelicu da taj item?

Svaka cast extra epizoda…Jedino nekontam kako tako puno dmg si dilovao na iviastera a na mene manje i nije mi jasno ko je pokupio iteme od iviastera?

Jednostavno je , Andrew je najjaci na serveru a iviaster bi samo trebao da se spusti na zemlju pa bi tad bio najjaci , treba malo manje da misli da je najjaci i da igra normalno , e onda bi bio najjaci , a ovako ne moze nista…

To se brate po nekad desava :slight_smile:
Zato sto kad neko kuca /h summon ime on tu tp konja.
I kad kuca /warp divljina on je nevidljiv to jest samo se njegov konj vidi…
Tako da nemoze niko da ga udara…
Ovo je jedan mali bag koji bi stvarno trebali da poprave ali opet kazem ne desava se ovo stalno ! :smiley:

Upravu si Luka :smiley:
nego kad nastavljamo sa Survival epizodama ? :smiley:

Ne pricajte preko tema :smiley:
Imate chat

E ovog sto je otisao u gm, samo ga rokni za mene andrew, mnogo dobra epizoda :slight_smile:

[quote=“Andrew” post=8725]Upravu si Luka :smiley:
nego kad nastavljamo sa Survival epizodama ? :D[/quote]

Uskoro :smiley: sutra verovatno ili prekosutra…

Nas kako ce moja sekira da te ubije kad budem uplatio 2 500 skila na axe znaci necu moci da je ZAUSTAVIM hahhahahahaha a i hvala bogu da i u jednom snimku ima mene , ja cu kaciti vase glave na moj zid , pozz ljudi i hvala Andrew i aki assasin

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

Dzabe skill kad si glup…i neznas da se boris

A ovaj aki assasin me gadja jedno hiljadu puta a nemoze da me pogodi :stuck_out_tongue: hahhahahhaha otporan na strele !!!

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

AHaha :smiley:
Realno neces moci da me ubijes :smiley:
Vidi IVIASTERA 5k skilla a opet sam ga kill :slight_smile:
A i uplatio sam vise nego sto ces ti :smiley:

Ocu Aleksa :smiley:

Andrew strava ti je svaka epizoda i video :slight_smile: samo da pitam koji si program koristio za uvod?

Ep 2 ubacena :stuck_out_tongue:

AndrewPH ajde da te vidim u PvP-u kad si bez napitaka, oruzja, oklopa i ench jabuka, pa da vidim kad ces da pobedis bilo koga! A i u prvom snimku na 8:48 si potpuno opisao sebe :smiley:

hahah pitaj Lea1012 kad je on imao 2k skila a ja ni jedan kako sam ga ubijao :slight_smile:
Ajde ako oces pvp rukom xD
Ti si jedan nubbbbbbbbb !!
A da vise nisam AndrewPH nego Calvinator77 botino -.-

andrew ti si najevici NOOB , tako da fuck off.

Luka tako je macko borbena :smiley:
A Andrew ako je tako, hajde onda jednom PvP na serveru, msg cu te pa cemo otici na warp divljina da se poubijamo XD