SAD SAM POPIZDEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naci bas me zabole dupe dal cu dobiti sad ban… Ne zanima me vise… Nub ima 36 hp opet bez armora bleji u nas f home i mene je ubio nick mu dragisa. Nemam dokaz ne treba mi video sam svojim ocima, a to sto vi ne verujete svojim igracima koji igraju po 3 godine nisam tu kriv ja… Citeri na sve strane a vi taj gr odlazete mesecima… Bacio sam iteme jel je gr trebao navodno da bude pre skoro 2 meseca, ni shop ne radi… Pogledajte koji ste na gametracker, jedva ste u prvih 100 i mislite da ce se nesto promeniti. Neki nece ni da igraju posle gr jel su videli kakav je sada server, Shop ne radi a pre 10 dana ste napisali na fb da ce da radi.Bacio sam pare na vas a vi nista ne preduzimate , ne samo ja, vec i popadija i ostali naci stvarno dokle treba da pisem da bi vi nesto uradili. Svaka vam cas uspeli ste da me iznervirate na moj rodjendan hvala. :open_mouth:

Srecan ti rodjendan :smiley: Vec sam ti pozeleo preko skype-a :smiley:

Brate saosecam se sa tobom… Te treba ubiti XD Cinjenica je da imate izdajicu u klanu. Ako hoces, Popadija i ja smo osmislili par predloga za novi faction pa smo mislili da zajedno podelimo ideje sa tobom.
Ali ovo mi je vec dosta! Ovo sto cu sad reci PAZLJIVO procitajte!

Ja sam pokusavao da preko jednog sajta (koji je poznat meni, samo cu reci w********.com) skidam hack kliente i koristim ih NA SVOM localhost serveru. Skinem sebi operatora, spawnujem vukove sa health value podesenim na 20, dam im resistance efekat kao da imaju armor, i krenem da ih cepam. NISTA NE RADI!!! Ne radi God, kill aura je samo za ubijanje, timer ne radi, speed ne radi, fly ne, NISTA! ANTICHEAT BYPASS UKLJUCEN! Kako ovima uspeva sve to kad meni nece ja ne mogu da verujem!
Priznajem da, kad bih znao sta koriste, to koristio na Serb-u do GR-a jer citera ima vise nego kineza!

Khm… hvala na razumevanju.

Hvala :D. Alarg to za izdajice si pogresno pritumacio. Vi imate izdajice. Vi iz noda znate nas f home i onda phitofex i lasseclone teleportuju nubove u nas f home i ruse nas f home posto smo ally.Ali to nije bitno sad, bitno je da oni rade tu mapu ko da grade belu kucu u pravom zivotu i zbog toga ne mogu da udju da procitaju a sad do gr prestajem sad ozbiljno a posle gr cemo da vidimo kako ce biti i sta ce biti.

Ja ne znam sta da kazem vec SVAKA CAST !!! Znam da ce ovu temu da vide za 5 dana , ali jebiga . Citera ima koliko hoces , ceo sercer citeri sem nas 10 jedvaa !!! A to za shop mogu jednostavno da stave da se /hsmax ne moze u gm-u , Manic i Batica misle da niko ne igra na serveru , ipak igraju oni do kojih je stalo da ovaj Server bude prvi u Srbiji !

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

To za 36hp je bilo odavno. Na spawnu se nalazila jedna sobica za kontrolu gma i ostalog i izmedju ostalog napravljen je i sistem za pvp borbu sa prejakim effektima. Nema potrebe da se nervirate zbog toga. Znate da se global blizi. Beta ce vrlo brzo posto su napokon izasle prve dev verzije

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Bilo odavno to ili ne ta kontrol soba, sada igrac dragisa ima 36 hp. A vec je zbog istog tog slucaja dobio ban na DragisaSrb ili tako nesto

Ja imam jedan velliki dogadjaj da vam ispricam kako me dragisa citer ubio kad sam pao u rupu duboku 20 blokova , dragisa lepo bez jabuke skoci na mene i ubije me ??? Ja nisam mogao da verujem !!

Ne bih da razmatramo situacije i slucajeve pre GR-a… Zato sto ce nakon gr-a kriterijumi biti strogo podignuti i morace da se postuju.

Послато са GT-S5670

Iviaster niko te nije terao na silu da kupis rank… Hocete gr ili necete . Trudimo se i radimo nesto drugo bitnije… I onako ti je rank istekao nedelju dve kada smo objavili da ce biti gr-a.:slight_smile:

Послато са GT-S5670

pa niko me nije terao da kupim rank to ste u pravu , ali meni se igra ovde i to je tacno. A rank mi nije istekao zato sto zadnji put kad sam te pitao manicu rekao si da mi traje do 16. decembra. I plus par puta kada nije radio server rekli ste da ce te da produzite naci to je od prilike 20 decembar, ali to je manje vise bitno posto ionako mogu da uplatim opet

evo vam manicu i batice izvolite!!!Nagledajte se slobodno sta se desava na vasem serveru:

Brate ovo je cist banip , eto vam dokaz na razmatranje !!!

Ovde nema sta da se razmatra, odmah ga ban! Sad! Pre restarta!

[quote=“xXIVIASTERXx” post=10752]evo vam manicu i batice izvolite!!!Nagledajte se slobodno sta se desava na vasem serveru:

Kidam se xD … mogao bi da gledam ovo sat vremena,nebi mi dosadilo