Rusher1

Ne mogu vise da izdrzim na server svakog dana se sve vise nerviram zbog serb-craft i serb-craft tima koji nikad nista nije uradeo na osnovu zalbi evo sad cu postaviti jos jednu zalbu ako se opet nista ne uradi necu vise da igram Rusher1 nekoliko puta ste ga kick zbog cita.A nikad ga ni ne jail ni ne ban zasto? niko ne zna svi znamo samo da on uziva dok cituje ovog puta je dosao kod moje kuce iako su vrata bila zatvorena a teritorija claimovana rusher je nekako stao u vratima i niko nije mogao da ga povredi i posle nekog vremena uspeo je da udje u kucu i claimovao je celu a zatim uzeo sve iz chestova imam tamo sethome pa sam otisao home i evo dokaza da je teritorija claimovana…

Morao si da snimis , kako je to uradio . Ali ima i onaj bag da prodjes kroz vrata , to je bag do MC-a, ali ne znam kako ide.

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

On je imao hack na 1.6.4, ali ovo se verovatno ubagovao… Kovcezi mogu da se otvaraju na claimovanoj teritoriji… sta da kazem…? :slight_smile:

Ocete nesto da uradite ?

Nemas dovoljan dokaz, mi ga kickujemo zato sto nismo dovoljno sigurni da koristi cit, praticemo ga pa cemo videti, a ti sledeci put snimi…