!!!!Roleplay!!!!

Znaci ovako, na roleplayu, vlasnici premium plotova, ali ne svi, samo na premium plotu EnderProsa su trust igraci koji sabotiraju ili troluju igrace sa haste 1. Da objasnim, 1 igrac ima svoj beacon na premium plotu i udaljen, on moze koristiti komandu /back i tako kopati u rudniku s malo haste 2, ali taj haste 1 kad je upaljen on neomogucava pristup tom haste 2, nego se odmah prebacuje na haste 1 i tako svi beaconi pocinju gubiti smisao… Samo je taj jedini beacon s haste 1 “glavni”. Nije tu kriv EnderPros, ciji je plot, nego pojedini igraci koji su trust na njegovom plotu. Sad ne prijavljujem igrace nego zelim rijesiti ovaj problem. Tako nakon para dana otkako je upaljen stalno haste 1, igraci su se poceli zaliti i oni koji su imali pickaxe eff7 su poceli rovariti. Evo ima vec 2 problema :/. Ovo je samo problem sto se tice G rudnika posto samo u njemu haste 2 omogucava takvo brzo kopanje, jer u G rudniku ima ovog stone - a, andesite, granite i te gluposti. To bi bilo to, pozz :slight_smile:

jasam rovarijo poy.

Saim se, ja jesam rovario ali u inat igracima koji gase haste 2. Imenovacu ih. freeyz i ItzTeo_ koji su diktatori smetaju manjim rudnicima od sebe da zaradjuju brze. To je odvratno sa njihove strane.

ja rovarim i sta sad

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

ja sam rovario i sta sad

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

tebi dosadno u zivotu vidim :side:

nije mi dosadno mnogo sam srecan kada rovarim jee

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Takačav i ja smo glavne krtice na roleplay-u i volimo da rovarimo.
O yeahh!

Takoe be

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Takačave dodji da vidiš novi tunel što sam iskopaooo

[quote=“Tаkachav” post=192245]ja sam rovario i sta sad

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Prestani da lazes vise

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

[quote=“stefan3112” post=192277]Takačave dodji da vidiš novi tunel što sam iskopaooo[/quote]Dolazim 3112

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

[quote=“samirs47” post=192278][quote=“Tаkachav” post=192245]ja sam rovario i sta sad

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Prestani da lazes vise

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]ti lazes alooo prebicu te

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

[quote=“Tаkachav” post=192281][quote=“samirs47” post=192278][quote=“Tаkachav” post=192245]ja sam rovario i sta sad

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Prestani da lazes vise

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]ti lazes alooo prebicu te

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Nelazi recute mami

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

[quote=“samirs47” post=192286][quote=“Tаkachav” post=192281][quote=“samirs47” post=192278][quote=“Tаkachav” post=192245]ja sam rovario i sta sad

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Prestani da lazes vise

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]ti lazes alooo prebicu te

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Nelazi recute mami

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]prebicu te dolazim

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

evo ih forum papucari :smiley:

staje to papucari

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

to je ono kad si na forumu 24/7

jasam celi dan na forumu i na kompjuteru igram majninecraft na sevb crafty celi dan i sta sad

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

[quote=“GandalfG” post=192289]evo ih forum papucari :D[/quote]Papucar je kada udovoljavas sve svojoj curi i kada je ona dominantnija u vezi

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

[quote=“samirs47” post=192300][quote=“GandalfG” post=192289]evo ih forum papucari :D[/quote]Papucar je kada udovoljavas sve svojoj curi i kada je ona dominantnija u vezi

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]odakle tito znas ti nemas cure

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk