RolePlay- Toliko laguje da mi stvari nestaju ...

Napravio ja shop pre neki dan … stavim ja sve stvari za prodaju i evo juce mi je pola stvari iz shopa nestalo
Znaci sve stvari su mi bile u chestu
I evo danas RWR_SERBIA mi je dala neke dmd blokove … uzmem 1 da napravim sekiru i stavim posle blokove u chest
posle sat vremena, blokova nema … I sve to zbog lagova
Ako uopste planirate da resite lag, resite ga kako valja …

Slazem se u potpunosti.

RP stvarno i dalje laga uzasno…narocito u rudniku gde je lag toliko veliki da svaki blok cepam minimum 2-3 puta i to nakon nekog vremena pocinje da smara…nadam se da ce te resiti ovaj problem uskoro!

Samo 2-3 puta xD :slight_smile: ;)??
ja na survival cepam 1 blok 10 min , i nece uzmem kupim tnt i ne ekslodira i izadjem

[quote=“zazabam” post=53828]Samo 2-3 puta xD :slight_smile: ;)??
ja na survival cepam 1 blok 10 min , i nece uzmem kupim tnt i ne ekslodira i izadjem[/quote]
i kako da se ostali ne zale ? To je sve zbog hackera … velika je greska sto je privremeno izbacen anticheat

Ali mi toliko pisemo zalbe da vlasnici i moderatori nece ni da pogledaju xD :slight_smile:

Znaci Strasno … a kamoli prijave igraca i zahteve za unban

Ver . Svi moderatori pomazu oko anticita :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
PA NEMAJU vremena za nas :slight_smile:

Ajde što nestaju stvari nego što iz GM1 možeš postavljati blokove u rudnik ili ostale zaštićene plotove pa vi sad vidite koliki je to lag…

http://fotkica.com/slike.php?slika=1_58081113_2016-01-05_21.21.40.png

Pa zato si sada i ban min3r zbog grifovanja xD

Pa nisi valjda ti ovaj d*bil koji je na slici i koji je stavljao ove blokove?

Ja bi roleplay ugasio dok se nesrede lagovi.Milane reci katanac :stuck_out_tongue:

Ser, isti si kao i lukaibobi, u svakoj čorbi mirođija. :smiley: Već mi je smešno kad otvorim temu a ne vidim vaše postove xD

Lagovi na roleplayu ne postoje više. To je ispravljeno :slight_smile:

zazabam, nije tačno. Ja pročitam svaku temu i prenesem, ne odgovaram u svakoj kada nemam 100% tačnu informaciju.

Ovo je rešeno, samim tim.

Ključ.