Roleplay predlog 2022

Pozdrav.
Ukidanje creative gamemoda iz cjelokupnog ranka Tajkun, se nije ispostavilo bas kao najbolja ideja.
Da, ja sam to i predlagao, vidim da sam pogrijesio…

Evo primjera radi, uzmite proslih par sezona i pogledajte kolika je konkurencija bila u najljepsim plotovima sezone, a kolika sad.
Drasticna razlika.

Ove sezone na prstima jedne ruke se mogu prebrojati iole lijepi i kreativni plotovi.

Smatram da bi trebali vratiti creative kao nekada.

Lijep pozdrav!

Pozdrav,

Hvala na predlogu, predlog će biti uzet u obzir u izradi sledeće sezone RPa.

Šta misliš o ideji da se na određenim rankupovima dobijaju postepeno blokovi za korišćenje?
Primer: Na Premijeru dobiješ sve vrste concrete da koristiš beskonačno, na Predsedniku sve vrste terracotte da koristiš beskonačno.

Na taj način bi se i pre dobijali blokovi za korišćenje što znači da plotovi ne bi morali da se grade kada dođete na poslednji rankup, već na nekom nižem rankupu.

Pozdrav.

Ako ciljas na to ce se tim potezom poceti ranije graditi, grijesis.
Nece.
Realno niko ne gradi pre nego sto dodje do poslednjeg ranka i zavrsi s kopanjem.

Druga stvar, iako cak neko zeli graditi, s terracottom, concretom, quatzom, brickovima , nebitno, s tim se nista potpuno ne moze napraviti.
Ko gradi, ima viziju sta pravi.

Na primjer pravim brod. Zelim sve vrste drveta a imam samo dvije i quartz.
Razumijes poentu…

Ako gradimo nesto sto ce biti vrijedno truda i divljenja treba nam volja, kreativnost i potpuni izbor blokova.

Znam, rankovi ostaju na minimalnoj vrijednosti uzimanja, kao i sve silne sezone do sad, ali nadjite neko rijesenje na duze staze.
Mozda neki totalno novi sistem ekonomije, ne znam.

Lijep pozdrav!

1 Like