Rol3Play glich

Ovako ja sam bio na serveru kopao i samo je bilo nista i umro sam i sve mi je nestalo samo su mi patofne ostale i 2 put me izbaci neki eror kad ja udjem pise da sam umro kako? ne shvatam i ostale mi samo patofne i nestala mi sva zemlja iz chestova i 32 kamene lopate kako se to desilo?
Slika:

Opet :_( od sad igram na Survival!

I meni se desilo, nije pisao razlog (mozda je Admin koristio komandu /kill alexa_00 il sam uradio skok vere :slight_smile: )

Nema vise sad ima da mi se vrati ko kako zna I ume 29 Diamond bloka 64,63 iron emerald 64,64,64,7 pa necu ja vise da gubim stvari zbog bugova

svima se to dogadja nisi ni prvi ni posledji

I sta sad nemam nista samo redston I lapis I ugalj :frowning:

Dobro rekao si svoje, a sad ja malo da kazem za bugove (na oba servera).Na oba servera sam primetio da ce se prosiriti slotovi.E sad problem je u tome sto kad se povecaju slotovi server ce sve vise i vise da baguje…Na Rol3Play-u bi trebalo biti 25 slotova,a na Survivalu 35.Ako ste se predomislili i da ce te ovako uraditi sa slotovima, uradite to odmah! :slight_smile:

Nece jer kupuju host masine :smiley: Tu se mota neka lova (kroz Maniceve i Baticine sake :slight_smile: ) :DDDDDDDDDD

znam i meni se desilo ali na verziji 1.3.6 svi dijamanti su mi nestali iz kovcega a kad sam pogledao farmu nije bilo trave nzm sto ali sigurno imaju trolleri na serveru evo zasto to mislim video sam HEROBRINE-A eto dokaza

xD.

SkySparklez to nije dokaz -_-

To je i meni rekao ali ,ja mu nisam verovao :stuck_out_tongue:

Pa naravno da mu necemo verovati kada nema dokaza (pravih)!

I know :woohoo: jel ste culi onu MC muziku “We miners and we know it” (parodija od I’m sexy and i know it)

Ne stavi je na temu Mc muzika <3

Evo cuo sam sada malo je glupa :frowning:

Znam ali stavicu je…

Nemoj da vam pustim , onog rusa , sto peva La la la la la la la la la la HO HO HO HO HO la la la xD :smiley:

balsa i AndrejCar danas vas proglasam muzem i zenom (xD) mladozenja poljubite mladu xDDDDD :slight_smile: :smiley: :woohoo: (salim se samo)

Alexa nemoj da nas ljutis xD (mnogo se ti nesto salis :smiley: )