Register Hit U pm Vise

Koj djavo je ovo?Jel me neko zaebava ? Udarim 2 CRITA SIGURNA i ne registruju se … U chatu su se i dosta likova zalili tkd nisam jedini … Ako vec gradite od 1.5 ovaj swr onda ga kako treba barem gradite
BTW 1.8 ne bi bilo lagova al vi nes kao 1.12 je najbolja ovo ono novija je itd.
Opametite se 1.8 je majka i boginja ne mozete to da pokvarite sa smrdljivim 1.12
Pola likova quitalo , factions propao , skypvp isto , kitpvp je jedino onako al ne mogu da igram jer NE RADI SMRDLJIVI HIT REG
Vrv bananu cu da popijem al barem cete da se opametite vise

Kupili server na buvljaku
Ciga:Prodajem servere,servere povoljne servere :slight_smile: 30 din3ara jedan server.
Manic:Moze li popusta?
CIGA: MOZE MLOZE -2% PROCENTA JEFTINIJE
Batica:Uzimamo!
Ciga:Kolkiko?
Manic12 jedno 12 komada
Ciga:Jej obogatio sam se.
Batica:Napravi hosting
Ciga:Moze noze,nazvacuga e-gear.

#Sala

OK, hvala na prosvjetljenju opametili smo se

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Amin

Brat moj castim te dodji neki swr sta igras HAHAHAHHAHAHAHAHAHA

Ovo ne treba,da uvredi nekoga.Ali istina pvp je shit.Udarim jednog lika 10 puta dodje sa clicerom kila me

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

[quote=“RaptinLord” post=120661]…

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока[/quote]

Ciga:Obogatio sam se xd

Koji kliker u 1.12 smo jos plus ocigledno nemate poima da Mojangu ni na kraj pametni nije da developera 1.8 (tj. Plugin developerima).

[quote=“RaptinLord” post=120663]Koji kliker u 1.12 smo jos plus ocigledno nemate poima da Mojangu ni na kraj pametni nije da developera 1.8 (tj. Plugin developerima).

1.12 je ok pvp kad pokusam nekog na serb dropati on me sa spam clickom kila sa 6 blokova…

I?

[quote=“RaptinLord” post=120665]I?

I?

To sto hit register ne radi ne moras da psujes i to ne znaci da je 1.12, kako ti kazes, smrdljiva verzija…

1.8 ti laga ceo server
1.12 hitovi
1.457 ???

[quote=“zazabam” post=120727]1.8 ti laga ceo server
1.12 hitovi
1.457 ???[/quote]

Najbolje da dodaju puske… xD
1.13 textura
1.14 RIP SERB

Zeleli ste 1.8 pvp, bio je vracen prosle sezone, odjednom su se svi igraci zalili na autoclicker, pa je ove sezone opet stavljen 1.12, sad vam i ta verzija smeta, jednostavno nije lako ugoditi svima. :slight_smile:

Moraš da se strpiš, radimo na rešavanju svakog problema. :slight_smile:

Prosle sezone nije bio 1.8