RANKOVI

MODERATORI legende, da pitam samo, posto mi uopste nije jasno zasto je tako, vratili ste skypvp na 1.13 dobro oke, pobrisali nam iteme i to je ok, ali zasto nam niste vratili rankove koje smo izgubili u tih mesec dana? kao da nisam ni uplatio rank…to jest da mi je sezona trajala mesec dana…Voleo bih da nam se vrate rankovi, a nisam jedini sa ovakvim misljenjem…

Slazem se

  • Oni su vratili 1.8 zbog toga sto su mislili da ce bude puno igraca samim tim oni su krivi sto skypvp nije bilo igraca

  • ili se vade na to kao na anketi glasali vise za 1.8 a to igraci sa roleplay I skyblock a I oni Koji ne igraju skypvp

Vratite svima rankove kao pre gr-a to je najbolje

tacno tako, nek mi vrate rank ako su vec oni “napravili gresku”

bas tako ja sam imao generala definitvno

Skypvp opet nece imati igraca ahahha to je samo danas bilo svi misle da ce biti event ili nagrade ustvari nista.
Dzabe su vracali na 1.13 bolje da su krenuli odrzavati evente svaki dan sa manjim nagradama nego sto su za mesec dana samo 1event uradili

dobro pitanje, ali dzabe si ovu temu radio kad se nista promeniti nece

Pozdrav,
rankovi neće biti vraćeni, zašto? Iz prostog razloga jer to nije naša krivica, postavlja se podpitanje kako nije naša krivica? Dakle SkyPvP je lično po meni, a i ostatku SC Tima perfektno napravljen i prilagođen 1.8 verziji, vi ste mogli bukvalno da igrate od početka Global restarta pa sve do danas bez stopiranja, bez ičega što zaustavlja igru pa da vam na osnovu toga vratimo/produžimo rankove, vaš je problem što niste, pustili ste rankove da vam teku, pre nego što smo resetali SkyPvP i vratili ga na sadašnju verziju smo nebrojano puta obaveštavali igrače o tome, i mnogi od vas su pravili teme da želite da se SkyPvP vrati na 1.13.2 verziju. Glasali ste za 1.8 verziju ne samo preko ankete, čak su pravljeni i TS3 razgovori sa igračima u vezi toga, vaš je problem što se ne interesujete i ne želite da budete obavešteni, mi smo odradili sve potrebne korake kako bi igračima udovoljili. Nadamo se da razumete ovu situaciju i da je jednostavno nemoguće i nelogično da tako nešto odradimo, a rankovi su produženi 7d svima koji su imali bilo koji rank na SkyPvP-u zbog rada na tom podserveru i vraćanja na 1.13.2 verziju. Ukoliko vam nešto bude nelogično ili imate neko pitanje što se tiče ovog odgovora na temu, molim vas javite mi se na Discord ili me potražite na TS3 da pokušamo da rešimo.

Discord : dane#6669
TS3 : ts3.serb-craft.com

-Lock.