R.I.P CoolDudes

Pre otprilike godinu ipo napravljen je klan CoolDudes. Bio je miroljubiv, sve dok se nije pojavio HORD i poceo da nas grifuje. Medju prvim clanovima su bili Cyber__Axe(ja), Popadija, Jack_Sparrow, Aca_Car, i mnogi drugi. Bili smo na vrhuncu moci naseg klana, sve dok 22. XI 2013. nije dosao HORD i potpuno nam unistio. Klan CoolDudes je raspusten, i zauvek nestao.

Ali to nije kraj. Klan CoolDudes se spojio sa CCCP-om i sad smo deo mnogo jaceg klana. Iako vise ne postoji, CoolDudes ce nam zauvek biti u srcu.
Pocivaj u miru, nas stari klane!
Ovo je jedino sto je ostalo od uspomena:

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/1303/2013-09-02_16.04.14.png

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/1303/2013-09-03_19.57.51.png

Ozalosceni

Alarg, Popadija, Jack_Sparrow, xxgloryxx, Coje3HDSuper, i ostali clanovi.

I CCCP SUTRA nece postojati…TAKO da slobodno opet okupite CollDudes…PozzDRAV iann921 Hord u <3

Hahahahahahhah vic MILENIJUMA Kako cete vi prdavci iz horda nesto nama da uradite , samo mi to objasni?!?

Aleksa meni je ostalo 15 ss od CoolDudesa kad je bio najjaci na serveru . Ps : sad smo sa NOD i sad smo 10000000000 puta jaci od HORD tako da hahahhahahhahahahaha HORD moze da ga duva !! :smiley: (izvinite zbog vredjanja tako ste i vi nas vredjali kad ste bili jaci od nas ) :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

iane, ajde malo se smiri, vazi? Znamo da si napaljen na hord toliko da hoces da jebes hord u svim pozama, zato se smiri!
(Izvinite zbog psovki)

Iann jebes ti to kad je pola horda noobovi bez armora i oruzija :slight_smile:

hahhahaah vi jaci od horda aj palite ti popadija seljaku idi muzi krave mamu ti siptarsku bre ti luka si me molio za armore sad mi jedes govna molio si me ja sam ti ih dao sad kao tu nesto jedete govna. Tebe popadija cu iz 2 udarca du ubijem ako smes pravi pvp 1 na 1 javi se, bilo ko od vas picka ako sme 1 na 1 nek mi se javi sve cu vas ubijem mogu po redu a posl mozemo da krenemo 2 na 1 ako vam ne bude islo.

Necemo sa tobom 1 na 1 jer ces ukljuciti kill aura i ubices nas . Ajde Iviasteru sad pred svima priznaj da koristis to ajde seljaku picka ti otpala dabogda, ti da nemas skilove ti bi bio govno cujes li govno bi ti bio BOTINO jeena raspala mamu ti ustasku !! Zato shut the fuckk uppp !!! Ako znas sta to znaci ?

Popadija Smiri dozivljaj!!!
i Sone nema kill auru vec svi iz cccp-a samo da znate svi ste mi rekli da imate i poslali ste mi slike sa rubixom itd…

Iane, prestani da se kurcis.
Iviasteru, pravi pvp je bez oruzja, skillova, armoura, potiona i ench jabuka. Ti uvek imas to sa sobom. (Killauraaaa…, cuje se odnegde)… Sad cu citirati nekog: “Picka ti otpala dabogda” haha crko sam od smeha kad sam procitao, Popadija brte znas tako da spustis nekom :smiley:

Hahaha znam a da nema skilova pvp bi zavisio od armora i maca , iane ajde nemoj da smaras gubis se mnogo u poslednje vreme koda si sa iczde pao sta ti je primiri se malo , a da nema skilova ovi sto se urce da su najjaci nebi moggli nimac da drze , a iviaster ima kill aura moze da potvrdi R2Bl3 i Crommissar jer nas je ubio sa kill aura takko da ian nemoj da seres vise kad nista nisi video i neseri da ceo cccp a kill aura to ti se cini zato sto smo vas kill i zato sto smo sad sila na serveru ! :stuck_out_tongue: :slight_smile:

gle popadija.SMIRI DOZIVLJAJ JBT JA U ONO TVOJE KLINACKO DUPE!!!I samo Nauci rukopis pa me msg za pvp!!!sa armorom prot4 unb3 i sekirom sharp5!!!ako smes.A da ti nemas sve to!!!HAHAHAHHA

Lol iane znas li ti koji si ti bolid ajde neurci se , neznas ti sta ja imam sve u chestu zato cutii :stuck_out_tongue: i gledaj svoja retardirana posla, a i smeo bi pvp sa tobom !!! Jer imam sve to sto si nabrojao ako pces kad budem na kompu stavicu ss pa ces videti :stuck_out_tongue: hahhahaha ! :smiley: