Quit da napisem roman + Daye rent

Pozdrav SC timu saigraci randomi varioci metala enemy otpusivaci itd.
Quit pre oko 10 dana ovaj “server” jer sam shvatio da ovo nije za mn. Poznavali ste me kao prison igraca vec 4 sez pre ko skypvp i bridges igraca.
Aj prvo zasto sam quito
Da se razumemo igrao sam prison i za to cu pricat
-Ekonomija se raspada na prison
Cf - upropastio svo takmicenje u kopanju
Eliksiri - “sta cu da kopam za materijale imam gotove pots”
Mapa - kad je videh ja mls da su celije iznutra nesto jedino normalno
Crejtovi - % za dobijanje oo itema smanjen do 1-5
A da ne pricam dalje budi bog sa nama
Sledece sez ode prison papa

Jednosravno straff je postao “prokurcen” ne zeli cuti misljenje drugih igraca umislili su da su Manic. A kad Manic nije kuci zurka u sobu za razgovor sa modom nece udju 2 sata .
Nmz se funkcionise . Sad na serbu imate dosta no legit igraca oni nece da nadgledaju provere nekog i to.

Sto se tice mojih timera i igraca sa kojim sa igrao moram izdvojit krme deblje od mursketa Daye( ajmo altove tooo: Riight reb_hi SheHatesMe (mrzi me vise))
Igrac koji je bio nub dosta vremena ali ja sam bio najbolji prema njemu . Ubacim ga u moju celiju u tim klan izdam pola skypvp zbog njega posvadjam se sa kime stignem zbog njega . A on se utima sa enemy igracima izda najboljeg timera Krokodila i puce klan. Ajde oprostim krmetu i pocne nova sezona oformimo Right. Sve super samo on pocne razjebava klan opett ode chafjack ode miksii( to je bio mod ) ode triceps pola nas ode u Euro ( ja nisam ni znao sta je ovo ja mls ovo debeli murske doveo neku debelu armiju kad ovi sa nama oce timat )
Onda me posvadja sa 52fps i zivim ja sa njim brv idemo. E spusi debeli Mac ban i ja kod modova branim ga cak sam i fake plako kod Manica da on dobije unmac( lele sramote) i onda krme dobije uradi novi sistem . Da za to vreme sam bio sa krmkom mursketom u klanu lik glup zeljan i sve nisam ga vise mogao podnosit pa sam leftao od njsga prvom prilikon. Inace daye dodje kuci i kaze nece tima sa nama oce sa mursketom koji ga je i prijavio za macban lik je glupj bg i brt
Izda on sve njwgove timere zbog krmka mursketa i ja reko idi mozda on ima zlatan stomak aj ktjb. Da bi mi slali klipove juce kako sam spusio raid na sta me bolela briga jer sam lefto zauvek ono i dao sam acc i briga me vise na sta vidim Daye nekako uso na Avery i raido svim bivsim timerima celije a to nije sve jos je slao brojeve od nekih bivsih timera igracima nekim i tu je bilo problema. Da se ovaj Manic razume u regedit malo bolje daye bi bio opet banan jer on je izvrsio premenu DNS to vam je nesto oko prenosa neta i ima -80% manji kb i vidi se pa kad Manic skonta onda nek pametni daye menja ruter…
Zelim da pohvalim debelog mursketa i onog gipsa sto su uspeli raidati lika ko jadnici i da se kurce ioako on ne igra jer u rl su niko i nista ja ne znam kako onaj gips u ludnicu ne zavrsi klk mu se ruka trese dok se fajta a najjace sto mi majku prozivaju i mesaju je u ovo sranje ko fukse neke jer njihova majka na njih ne obraca paznju niti im se javlja ceo dan ima drugo normalno dete da joj pomaze oko poslova u selu fala bogu. Ljubomora cista pa nek murske pusi kurac ( mozete me ban i trajno )
Svejedno eto da napisem sto necu da igram i da me ne smarate na insta i slicno jer poblokovacu vas sve jednom jer ne zelim da se secam da sam igrao na ovom serv jer ovo je potrosenih 3317 sati ( a to samo na serbiancreed na e gear mozete videti) na ovom serv.
Ipak ima par likova koji vrede nesto na ovom serv sa kim sam igrao
Dvadesetak samo:
Coda
DimensionStriker
Ljubisa
Triceps
ChefJack
Mr_jagles
Dowla
PumaZz( nismo bas u dobrim odnosima ali je kralj bio i osto)
Finland
Belarus
Sharpes amerikanac raspali lolol
Amer0n-bog otac
Mr_Levioz
Ronisjo
Shizer
Jetion
Djole101
Kurkosov
Ryisaki
TheRadSerbia
SuchSpeed
Assist
xDado
Aj dosta …

Hvala im sto su bili uz mn dosta puta i da ce samo oni razumeti ovo najbolje lefto sam jer nmg vise da nadjem zabavu na serv i nema je vise …
Necu se vise vratiti a i na ts3 necu da udjem pre 3 dana mi se ulazilo bas
Zelim da zaboravim da sam ikad igrao ovde ali neke ljude necu.
Ne zelim da kazem da je ceo straff los vec ima i onih koji svi posao rade kako treba a necu ih pominjati .
Manic i Batica su kraljevi ali ruse ekonomiju sa svakakvim glupostima…
I cuvajte se dayeta i ovih zeljnika
Ps murske je mrsav kompjuter ga je isusio a ne jede skoro nista!!!
Sve najbolje igrac SerbianCreed. Z

Daye : “Ubacio ja regedit u kantu i eto obrisao”
Evo zasto je on “dobar” u pvp

Ko shvati , shvatit ce

Poy brate, za ovo za staff tim se slazem i to je istina, hteli oni da priznaju ili ne.
Trazio si mi prosli gr spawnere sa xrayom za pare secam se hahahah.
Srecno dalje

Позз деремо те Стипе, самирс и ја некад опет на bridgesu

Murske je stoka zeljna, on i Finland igraju od 6 ujutru do 1 uvece.

Cao brate moj, bani nekad ts3 da te cujem <3

[quote=“ITz_Bane_x3” post=232436]Позз деремо те Стипе, самирс и ја некад опет на bridgesu[/quote]?

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

[quote=“Miljenko Drda” post=232467][quote=“ITz_Bane_x3” post=232436]Позз деремо те Стипе, самирс и ја некад опет на bridgesu[/quote]?

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk[/quote]
Ез дроп си ћути

Uso bi on da mu nije keva polomila komp

Pozz

Pozz,nadam se da ces se vratiti nekad il doci na ts da se cujemo…A do tada srecno…