PvP Tips n Tricks ^_^

Pozzz piviipijeriii, samo sam hteo da vam pokazem kako ja igram sa low pc specs i kako mozete i vi boost pvp skillz easily.

E ovako hteo sam da pocnem od teksture prvo, ja koristim peach x16 znaci tekstura je perfektna za fps, ima custom sky ako igrate na high graphics, bas je ono lit. Evo i linka ❌PEACH [16X]❌ - YouTube. A da mi nije booty pc ja bih koristio i x32 verziju jer mi se bas svidja, al evo linka i za nju ❤️MINECRAFT PVP TEXTURE PACK - PEACH 32X (FPS)❤️ - YouTube.

Dalje video settings. (Necu sve pokazati, samo one koje su u skladu sa pvpom, ali vi ih stavite na low ili high zavisi kakav pc imate).
FOV: Quake Pro - Pregled ispred vas je veliki samo treba da se naviknete na ovaj fov i bas cete moci dobro da strafe i da critujete.
View Bobbing: ON -cisto personalno, to znaci kada hodate da vam se pomeraju ruke, ovo nisam koristio pre 2 sezone, ali nekako sam presao na to i lakse mi je.
VBOs: ON - to obavezno ukljucite jer vam to boosta fps mnogo, ucitava brze render distance, to je optifine dodao zbog fps boosta, mnogo pomaze ako imate toaster pc.
Dynamic FOV: OFF!!! - Najbitniji setting, ako ocete da koristite quake pro, onda ovo mora biti na OFF. Ali kazem vam da se naviknete na ovaj FOV Quake pro(dynamic off) zato jer je iskreno najbolji moguci, imate dobar pregled ispred sebe, mozete da strafujete predobrooo.
Animations: All OFF - navikao sam ovako da igram, nekad ukljucim particles kada sam na factions, i gledam za invise ali uglavnom uvek su mi na off, vi koristite po vasoj zelji, ne skodi pvpu.gr
Fullscreen: ON- Ovo sam samo stavio jer cujem od mnogo likova da ne igraju sa fullscreen on. Ne razumem kako imaju pregled igre tako al ajd.

c0mboz

Circle strafe- Za ovaj combo morate imati bas dobar aim, ja ovaj bas volim da radim. Sve sto trebate da uradite kombinaciju W, i A ili D.
A/D strafe- Za ovaj sve sto morate uraditi je prelaziti sa strane u stranu. Ovaj je mnogo efikasan i bas vidim da ga koriste dosta igraca.
W/A ili W/D tap- Kad dobijete combo nad protivnikom samo odjednom pocnite da pritisnete w/a ili w/d u isto vreme i pustite, i sve tako, i prot
ivnk nece moci da vam uzvrati udarac zato jer cete dobiti combo nad njim.
S tap- Za ovaj combo uradite ovako ( W>hit>S>W>hit>S… itd) ovaj je jednostavan i vecina igraca ga zna.
Crit tips :slight_smile:
Uvek kritujte protivnika dok koristi bow, kad jede gapplu itd…
Nemojte nikada da kritujete pravo na njega zato jer ce on da vas odbaci prije nego sto uspijete da ga kritujete, pokusajte sa strane da uradite crit.
I ja uvek koristim kritove, moj nacin koji valjda svi znaju je shift crit, ovaj crit 100% radi, nekad kada skocite i udarite cuje se drugaciji zvuk krita, ali kad shift crit uradite uvek cete uraditi full crit koji diluje najvise damage. Ovo me svi pitaju kako radim, vecina dobrih pvpera zna ali evo da kazem.
SPACE>SHIFT>HIT>Pustite shift i sve tako, mozda ce trebati malo vremena dok se uvjezbate.

Hteo sam da uradim video na ovo ali nmg rec nista low quality…
Eto to je to, mozda sam nesto zaboravio ali ako imate neka pitanja feel free <3 poyy.

Najs :smiley:

FOV: Quake Pro - Pregled ispred vas je veliki samo treba da se naviknete na ovaj fov i bas cete moci dobro da strafe i da critujete.

dovoljno sam cuo idem dase ubiem

Ja neznam kako samse pvp i bio sam najakiji

nista nisam skonto gg

Ovo da bi sakrio to sto koristis bypass

cheat engine na 1.06, zato mu ping stalno 200

Mozes limi objasniti kako da drzim mac sa jednom ili dve ruke i n kojem slotu daga drzim i dali je bolje da hitam sa 2 ili 5 blokova reci plss

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Kao svi sto su uhvaceni sto su koristili bypass, sto mene nisu ako koristim?

Ameri su zajebani

Kao svi sto su uhvaceni sto su koristili bypass, sto mene nisu ako koristim?[/quote]
Ako pod ‘‘svi’’ mislis na likove za koje je briga da li ce dobiti ban ili ne i lete po serveru da ih svi vide onda ne znam kako tebe nisu uhvatili

Kao svi sto su uhvaceni sto su koristili bypass, sto mene nisu ako koristim?[/quote]
Ako pod ‘‘svi’’ mislis na likove za koje je briga da li ce dobiti ban ili ne i lete po serveru da ih svi vide onda ne znam kako tebe nisu uhvatili[/quote]
Ne, oni nemaju bypass oni koriste cheat engine. To nije koristio babke i mande, i onaj arrowkiller, nego su valjda imali hack client.
Mene je vec jovan proverio za cheat engine kad sam pobedio 2 turnira za SC rodjendan. Nije mogao da ga nadje, odma sam usao na ts, ne bi mogao da obrisem skroz ima tu stringova kako moze da se pronadje. Jednostavno nemam nista, ako oces pitaj nekog lika koji eto dobro ss da me proveri jer ces ti sad da lupas kao ‘‘kakav jovan gde on da ssa’’ itd.

Vidi gledo na yt kako moze da se provali ss neki stringovi pa zna dobro da obrise GG

lol sa shiftom uopste ne dajea veci damage i ne utice na register,samo smanjujes hitbox svoj i to veoma malcice

Citaj sta pise… Nisam rekao da daje veci dmg nego da daje najveci moguci dmg ako uradis taj crit. Jer mnogo puta samo kad skocis bez shifta, ne cuje se zvuk kao kad uradis shift crit. Procitaj lepo pre nego sto napises nesto. Takodje zaboravio sam da dodam tamo u text da dobijas less kb ako shift critas

Quake pro najgori fov sa kojim mozes da igras.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk

[quote=“SuchADope” post=198730]Quake pro najgori fov sa kojim mozes da igras.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk[/quote]Najbolji*
Ne bavi se obrnutom psihologijom sada.

[quote=“Stefan3112” post=198731][quote=“SuchADope” post=198730]Quake pro najgori fov sa kojim mozes da igras.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk[/quote]Najbolji*
Ne bavi se obrnutom psihologijom sada.[/quote]

Hahaha, ma de najbolji smesno…

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk

Quake pro glupost ajmo hejteri dolazitee