PUKO N0D ALEEEEEEEEEE

PUKO NOD ALEEEEEEEEEE!!! MI SMO HORDOVCI NAJJACI SMO NAJJACI!!! NOD SRUSILI HORD,MMXIII,ORLOVI B) B) B) B) B)
EVO SLIKA: http://prntscr.com/18xfsa

JEDAN F NA SVETU VOLIM JA SA NJIM SE IZ SVE SRCA BORIM JA NANANANAN>>>> MI SMO HORDOVCI NAJJACI SMO NAJJACI!!

1.Krsis pravilo foruma!!!
2.Puko im je samo f home,mogu opet da ga naprave -,-
3.Nemoj da pises besmislene teme,bas nekoga zanima ko je najjaci :stuck_out_tongue: -,-

/f disband HORD

Cuse i can :slight_smile:

NIJE SAMO F NEGO I NJIHOVIH POLA POWERA KAO I LUKAPN, COGU JOHN . DAVIDPN00, DEJANKRALJ SK0LY, SVI SU ONI OTISLI NA ONAJ SVET U MINECRAFTU :smiley: :stuck_out_tongue:

Shut up.
Because you need.

Loler nemas razloga zasto bi nam disband f tako da… :*

Loler moze da uradi sta bude hteo tako da xD

AHAHAHAAHAHAHAHHAHA KOJI VIC xDDD JAKO JE DOBAR :smiley: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
JAO PAO SAM SA STOLICE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH SRUSILI NAM F HOME I PUKO NOD HAHAHAHAHAH JOS SAM JA STAVIO TNT I UBIO VAS 50 HAHAHAHAH KOLKO JADNO. MI SMO VEC NAPRAVILI NOVI F HOME , A VI STE ONDA PUKLI 5000X JER SMO MI VAMA SRUSILI 500X F HOME ; TAKO DA CUTITE ZAVISNICI JEDNI!

Nesme da nas disband bez razloga tako da cuti :whistle:

Predlazem da se LukaNS banuje sa foruma na 3 dana!

Razlog 1.Otvara bezveze teme
Razlog 2.U temama pise sa ukljucenim CAPS LOCK! (mislim da je to zabranjeno)
Razlog 3. Mnogo spamuje!

Ja se slazem sa tim

LukaNS LOler moze da disbanduje tvoj f lagano , moze i moj , a ti ga samo provociraj pa ces videti :wink:

E,a znate sta ja predlazem?
Da jebeno ucutite,ponsasate se kao deca. I ti kao luka si nas sve ubio,znaci molim te da ne sees.Ovamo se kurcis,a posle kukas.
I da,Loler ne moze da nam disbanuje faction bez razloga.

1.LukaNS N0D nije puko dok neko ne disbanduje f
2.Loler moze bilo kad da vam disband f
3.Ponasas se kao malo dete od 3 godine koje ima ceratora
4.Ti kazes da ste najjaci samo zato sto ste nam srusili f home ali po poweru je N0D najjaci
5.Owneri bi trebali da te banuju zbo caps lock i zbog otvaranja ovakih nepotrebnih tema i
6.Nisi ni jednom rekao koliko je tebi puta N0D srusio f home

-LukaNS mogao bi malo da zacepis ta tvoja usta i molio bih ownere da zakljucaju ovu temu i da LukaNS dobije ban na 3 dana na forumu i serveru

-Hvala

1.Loler moze i bez razloga ako hoce xD :stuck_out_tongue:
2.Slazem se sa alexom!
3.Mogli bi da banujete i Lukapn00 na 1 dan sa foruma jer je i on pisao sa Caps Lock!

Mogli bi al to bas nije neki razlog ali ovakve teme sa vredjanjem vec jesu :angry:

TNT nemoj da branis Lukapn00,vidi se da je pisao sa caps lock-om -,- ,to stvarno nije posteno sto radis :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

AndrejCar neznam sta ti e -.- ali ti ikad kad se bijemo ili kad se nebijemo tebi nema na server tako da ucuti molim te … puko nod aleeeee ale ale ale, puko nod aleeeeee ale ale aleee