PUKO HORD ALEEEE!

Slika govori 1000 reci :slight_smile:

hvalis se sto je tvoj drug kikovao moj ceo f i hor nije pukao uskoro ce imati opet 60 igraca :stuck_out_tongue: pa cu ja kevu po celu da puknem.

Ale ale power vam je 120 a Cooldudes-u je 121 tako smo vas mogli grifati!

Iznerviraste me zbog ovog sa ulazenjem u fakcije i komandama kick all i sl. cim budem u prilici zabranicu da F MOD ovi mogu F KICK i F INVITE tako i F CLAIM i F DECLAIM (i F DECLAIMALL) i sl. komandi zato sto previse to izkoriscavate!

Ovo kazem zato sto unistavate igru drugima! Uvek svuda postoji “Nebo” i “Zemlja”, “Voda” i “Vatra” i sl. tako i na nasem serveru postoje najjace fakcije i trebate da se rokate izmedju sebe i da se zezate a ne da zajebete jedni druge sa nekom komandom na ovako ljigav nacin. Upropascujete igru igracima HORD-a a tako i ostalih Fakcija. Jer ovako ispadate slabi i nejaki samo zbog toga sto unistavate nekome igru. Takodje vazi i za igrace HORD-a i ostalih fakcija/klanova. Ja sam doneo svoj sud a videcemo preko vikenda sta ce da se desi…

Da Loler kako da ne , a to sto mi iviaster kaze dok smo ally da im dajes armore to nista? da im ti nisi delio prot 4 i god armore maceve sekire ne bi smo ovo uradili.

Da da… delio sam im GOD Armoure… Nemam ja sta pametije da radim, a ti iviasteru to sto te poznajem nemora da znaci da te necu banovati samo zato sto me uzimas u usta, nista ja necu popustati nikome! A ovi problemi nisu samo izmedju vasih fakcija vec SVIH!

Ja mislim da bi trebala da se skina modu komanda da kickuje druge modove i da radi f unclaim all :slight_smile:

to nisam ja sam izmislio , to je iviaster reko meni na skype kad smo bili ally , i dao mi 10 kompleta armora prot 4 unb 3 i pitam ga odakle ti dao mi loler , to sad vi resite :slight_smile:

a dal ti znas da ja nisam rekao da mi ti dajes armore ja sam rekao da te znam i da si isao samnom u skolu to sto je ovaj debeli umislio da sam rekao nesto sto nisam treba otici kod lekara. i tih 10 kompleta smo duplirai preko arene pre i to si i ti radio tako da ne jedi govna

hahaha debeli prvo pgoledaj sebe XD
i nisam nista umislio to si reko svima dok si bio ally a kad si onda stavio enemy onda nisam to reko , laze laze nisam ja nista reko , e pa jbg reko si i to pola servera zna.

mi kad smo bili ally ja nisam znao da je loler iz mog kraja i nisam znao o je tako d ane seri to je bilo jos kad nisma ni creatora imao a i kad sam bio ally sa tobom nisam pricao ni sa kim sem sa tobom ponekad jednom u nedelji tako da ne seri sto si mi ti davao armore kad sam bio nub ako mi je loler davao kao sto kazes.To sto kazes pola servera zna mogu i ja da nagovorim 10 druga iz mog kraja da kazu da sam u pravu kao sto i ti radis.

Kaboooommmm pukla mi glava od vas, LOCK