Pucanje blokova pod vodom

Ja ne znam ko, i zasto je doso na tu ideju. Na nijednom serveru nisam video da ovog ima, osim na serbu.
Raidanje jeste svrha factionsa, ali na ovom factionsu ima samo 5-6 fakcija koji imaju claimani bazu i zapravo znaju da igraju factions, ostali ili nemaju bazu ili zive u unclaim i zaradjuju od netherracka.
Ako ovo bude primljeno, bice kao da imas dry wallove spolja, i box od 30% obsidiana koji je pokriven vodom.
Cak i da neko uspe da pokrijeo ceo box obsidianom, i dalje je lako za raid.
Cak i da pravis home od 1 chunka, a niko to ne radi, treba ti 16384 obsidiana, odnosno 256 stackova obsidiana, odnosno 64 dana ako imas rank, igras sam, i jedini nacin na koji nabavljas obsidian jeste uzimanjem kita.
Ako vam ovo i dalje nije dovoljno dobro da ne bi ubacili pucanje cobbla pod vodom, barem ubacite da se obsidian moze kopati u endu.

Ni ja ne shvatam svrhu ubacivanja obsa da ne puca pod vodom, brate izmenili ste ovaj factions totalno, doveli ste ga do opfactionsa, sad jos raid ukidate, navodite na glitch sve igrace, s8,s7,s6,p5,u4… sta su problem bili stari dobri p4u3 i s5 armori…

Klk ja znam koth chestplate je p6

Ne slazem se, cobble treba da puca pod vodom to je jedini nacin ,raidanja, jer veliki sand stackeri ne rade, enchantovi su isto extra malo za promenu, da tacno p6 ali zbog toga ce onda ljudi ici koth da mozes da dobijes p4 ko bi isao koth kad enchas to za 5min ko bi bacao armore na koth tako da… bolje je ovako… i sta sad se plasis kad si napravio bazu ne brini se raidacemo je samo da ukljuce da puca pod vodom ako ne ukljuce glichacemo se jer je dozvoljeno poz

Ili dodje babke i stvori se u bazi tek tako, to je isto jedan nacin.

‘‘Zasto nije mogao da te gura?’’
‘‘Lagovao mi je net’’
‘‘Kako si pobedio turnir?’’
‘‘Zato sto mi je net extra’’
Jel tako Babke?

Kaze jedini nacin je raidanje a on udje u bazu tek tako bez ikakve rupe u bazi

Ocete mozda vi Babketov hak? Ceo ReBoRn ima hak(freecam,xray,reach,auru,trigerbot,tracers,chestesp,autopot… ma sve imamo) Saljemo postom,za vise informacija javite se na ts

Na ts u vas room bleje samo ‘‘Ahahah’’ ‘‘Martine pusi ga’’ ‘‘Bata lepe vam seke <3’’ ‘‘BataJadniciHackujuAccove’’ ‘Iz bate sam hackujem accounte’’, ne znam ko su ti likovi.

[quote=“UnIlAnE” post=185444]Ocete mozda vi Babketov hak? Ceo ReBoRn ima hak(freecam,xray,reach,auru,trigerbot,tracers,chestesp,autopot… ma sve imamo) Saljemo postom,za vise informacija javite se na ts[/quote]Hocu jaaaaa

Genrator ajd da manje hakirate accove pa se nekome javi kidaro nesmite doc na ts jer se bojite modova nego pricate po skype i discord kukavice

Ma to su samo neke istine dosle na ts da pricaju sa nama. Mislim na ove acc i to. Sto se tice drugih acc,Martin je prvi poceo sa titlovima i nickovima!

Dodji na ts da ti dam link

Alo kidaro jadna amana kojim

Quitao sam tako da mi nije ni bitno.
Igraci jadni a staff jos jadniji.
Ako neki mod ima nesto da kaze za predlog neka kaze, ako ne, lock.

Sta igras sad?
League?

Bolje da ostavi obs. Nema logike… kako da cobble bude bolji od obsa? Obs je prosle sezone bio bezvredan

Nije bio bezvredan vec niko nije imao razlog da ga stavlja umesto cobbla

Ti raidas sa phaseom freecamom i ostalim govnima, mislim da tvoj odgovor ovde nije potreban

EZZZ RAID!!

pozz od mene :smiley: