Psovanje/Vredjanje (Kazimo STOP ovome!)

Dobar dan Serbovci, ja se zovem Bogdan. I ja sam jedan od clanova Serb Crafta, kao i svi vi. Ja bih predlozio da prestanemo da psujemo, znamo da psujemo u chati, al automatski to chat prevede u swear i posalje se staffu na bilo kom god da je pod serveru. I naravno ljudi da ne bi dobili mute, msg lika i psuju mu majku/oca/boga u dm i posle nekog vremena dobije mute jer taj korisnik kome je on psovao u privatne poruke(msg) jeste poslao sliku online staffu ili rekao na TS i kad je taj lik dobio mute posle ce se zaliti na nekog Staffa zato sto ga mute i recice da je razlog “bzvz”. Tako da bi odlucio barem ja, ne znam za ostale. Da to prestane da se radi, da se i psovanje u dm nekako resi da se automatski posalje Staffu. Naravno puno vas ce me hate, ali ovo ja samo predlazem. Hvala (( INACE OVO JE MOJ PRVI PREDLOG! ))

Kako glupa je***a tema, jeb… Salim se. Nkp poentu ove teme, ti hoces da likovi prestanu da psuju? Oni psuju za sebe i za to budu kaznjeni, tkd to je njihova stvar

Леп и добар предлог који никада неће да се усвоји. Људи су навикли да псују, усађено им је јер су многи то научили од малена. Ко псује себи чини зло а не другоме…

pa kad bi provociranje zabranili ili stavili filtere bio bi 70% bolji community

Bogdane, ne seri

psovanje se moze stopirati jedino ako uklonimo samirsa sa servera!

kaze lik stop psovanju a malo pre dobio mute 1 dan za vredjanje lmao

Pozdrav,
Svi bi smo mi voleli da postoji server na kom nema psovanja i vređanja, ali nažalost to prosto nije moguće, a znaš zašto?
Zato što tvoje ili bilo čije ponašanje potiče od tvoje kuće, tvojih roditelja i tvojih drugara.
Tako da predlog jeste ok, ali nekad ne možeš svemu stati na put. :slight_smile: