Provociranje..

Predlazem da kaznjavate za Ez,L itd…Jel po toga propada, ovaj minecraft komjuniti…Pa da vidimo dal ce biti ovoliko vredjanja…Jel jedini server od balkanskih, je SC na koji se ne kaznjava za ez,L.

1. Put - Mute u trajanju od 1d
    2.Put -Mute u trajanju od 7d
    3.Put. Trajan mute :slight_smile:
    Hvala Unapred!

ako se nastavlja psovati majka i otac itd., a ima kazna za to, ti mislis da ce se bas prestat govorit ez, L i slicne stvari ?

a i nema logike davat trajan mute za takvo sto …

Po mom mislenju, ak se kaznjava i za ez,kid i L bice manje vredjanja

tebe bas vredja kad ti netko ez napise, a?

To je provociranje :slight_smile:

aha i ti bi davao vecu kaznu za provociranje nego za vredjanje… ok …

Moglo bi samo mute od 2h nista vise.

A mogli bi i /ignore lakse nego mute
Ljepo ignore coeka koji provocira/smara i izi pizi lemon skvizi

Ne.

Ignore bajo

[quote=“SpartanFTW” post=161543]Predlazem da kaznjavate za Ez,L itd…Jel po toga propada, ovaj minecraft komjuniti…Pa da vidimo dal ce biti ovoliko vredjanja…Jel jedini server od balkanskih, je SC na koji se ne kaznjava za ez,L.

1. Put - Mute u trajanju od 1d
    2.Put -Mute u trajanju od 7d
    3.Put. Trajan mute :slight_smile:
    Hvala Unapred![/quote]Ja sam isto to predlozio…

Послато са LG-H220 уз помоћ Тапатока

Pa da. Na Practice-u cim te ubije neko odma Ez/L a kad ti ubijes njega Noob/Kid -.-

Ne nego ubaciti u filter L ez low itd

Na skypvp baci te sa kb2 ili punch 2 krece spam. Napadne te 2v1 ili 4v1 i knokaju te i spamuju ez. Objasnite retardima sta ta rec znaci… takodje ez drop a bacio me u void… no koment

msm ako vam toliko smeta to, ako moze da se naredi kao sto na jednom serveru ima da se za npr. kad ukucas “ez” napise neki random citat, msm moze i neka glupost i sl. nzm ako ste razumeli, ugl. primer ukucas “ez” i izbaci ti " volim da igram na serb-craftu", i tipa takve neke stvari…

dodati filtere za te reči tjt.

[quote=“Ilsur_102” post=161694]dodati filtere za te reči tjt.[/quote]Kad bi moglo…

Sent from my T1 Plus using Tapatalk