Propast - RolePlaya!

RolePlay propada zbog drugih igraca koji su zeljni blokova i rudnika.
Kao npr. Neques koji je Diktator ima 20M iskljucuje Beacone i psuje drugima mater i ostalo sto ne mogu kopati, Neques je najveci NoLifer koji ne spava dan noc jer samo kopa to nema smisla ima bolest mozga.
To je sve sto imam za reci i quitam RP sa ostalim igracima, a ove zeljnike cu gledati kako se raspadaju u rudnicima Pozdrav!
Neques Kid :smiley:

Zašto roleplay propada ukoliko ga drugi igrači stalno igraju? To ne znači da je RolePlay propast. Ukoliko je kršio neka pravila, trebao si prijaviti na Forumu ili TeamSpeak-u. Pozdrav!

Jednom sam bio prekrsio pravilo bio sam kaznjen tako da likovi su ljubomorni sto oni kazu da ja nolife a ja kopam solidno i izlazim napolje obavljam svoje duznosti a taj lik mora u svakoj prici da bude mirodjija Hvala.

Neka su svi No LIFERI, meni to ne smeta :stuck_out_tongue:

Sta sve kocka uradi coveku…

Njegova je stvar dal je nolifer ili ne :stuck_out_tongue:

Pozdrav NedimBIH,

Vidim da si napravio temu, i stavio naslov Propast - RolePlaya!.
Pošto vodim RolePlay server, mene zanima po čemu si ti zaključio da propada?
Čitajući tvoju temu, mogu samo da zaključim da si jedan od igrača koji je navikao da mu pomažu, i da dođe na gotovo.
Mene takvi igrači mnogo nerviraju, a evo reći ću ti i zaašto:
Neko ko kopa od samog početka, i muči se da dođe do H, sam bez ičije pomoći, i neko ko se buni, samo zato što je neko prvi na baltop, što je skupljao SC poene kako bi kupio Beacon. Da li ti vidiš razliku?

Napisao si da Neques vređa, imaš forum, prijavi ga.

Citiram tvoju rečenicu: “Ove zeljnike cu gledati kako se raspadaju u rudnicima”, možeš li mi pojasniti tu rečenicu, pošto ja ne vidim da je neko željnik. Ako misliš na one koji su prvi na baltopu, i što neće da ti daju pare kako bi se ti RU, imaju puno pravo da ti ne daju, kao i to da imaju i 500 miliona. Zašto bi ti neko dao pare

Slazem se sa majom i snowmaxi…

[b][i]Pozdrav NedimBIH,

[color=blue]Vidim da si napravio temu, i stavio naslov Propast - RolePlaya!.:dry:
Pošto vodim RolePlay server, mene zanima po čemu si ti zaključio da propada?

Čitajući tvoju temu, mogu samo da zaključim da si jedan od igrača koji je navikao da mu pomažu, i da dođe na gotovo.
Mene takvi igrači mnogo nerviraju, a evo reći ću ti i zaašto:
Neko ko kopa od samog početka, i muči se da dođe do H, sam bez ičije pomoći, i neko ko se buni, samo zato što je neko prvi na baltop, što je skupljao SC poene kako bi kupio Beacon. Da li ti vidiš razliku?B) [/color]

Napisao si da Neques vređa, imaš forum, prijavi ga.:slight_smile:

Citiram tvoju rečenicu: “Ove zeljnike cu gledati kako se raspadaju u rudnicima”, možeš li mi pojasniti tu rečenicu, pošto ja ne vidim da je neko željnik. Ako misliš na one koji su prvi na baltopu, i što neće da ti daju pare kako bi se ti RU, imaju puno pravo da ti ne daju, kao i to da imaju i 500 miliona. Zašto bi ti neko dao pare?[/i][/b]

ljubomorne duse mogu da mi cek idem da zakuvam kafu :smiley: O:o

Slazem se sa lovemaxi09.