Prodajem Regedit i DNS

Prodajem moj private Regedit i DNS .
Regedit nije kao oni s onih yt kanal da crashuje komp vec je regedit veoma dobar imate za 70% manji knockback .
DNS sam dobio od jednog Spanjolca uglavnom koliko znam taj DNS koristi Stimpay pa pogledajte u njegovim klipovima koliki on imas KB bez Regedita s tim DNS.

Eh sada cena.
Prihvatam Optifine Cape i white liste na PvPlonzu to kosta oko 10eura sobzirom da je DNS sam 16eura tj. toliko sam ga ja platio msm da je ovo dobra ponuda mozemo da se dogovorimo za ostale informacije mi pisite ovde .
Takodje ako imate komp koji je stariji od 5/6 godina nemojte da sami pokusavate da kopirate ovaj Regedit jer moguce je da nesto uprskate i da vam pregori maticna i procesor ili graficka i itd…

Sada da objasnim sta radi DNS i Regedit .
DNS vam smanjuje ping na taj nacin sto se konektujete na neki od domein name servera koji imaju dobru latnciju do ostalih eu server npr. ja na Serbu bez DNS imam 120Ping s DNS imam 70-80.
Regedit funkcionise na taj nacin sto regulise TCP protokole.
Paketici koji se salju s normalnim win registerom salju ih nakon sto su paketici puni .Tj imaju odredjenu velicinu .Znaci da ako imate npr 50ping posle ovoga ce ti imati 65ms.
Ali sta ce vam to sto povecava ping.Jednostavno hitovi se brze registruju.Iz razloga sto se manji paketi brze salju i samim time hitovi do servera brze stizu i brze se registuruju.Ko je zainteresovan neka pita ovde mogu vam jos pojasniti.
Regedit je od 50-150ms.

Evo samo jedan primer koliko mi ova kombinacije dobro radi.Unistavao sam liko pokusavao da ih nopotuje pa me je jedan bot sjebao.
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9889/Untitled.png

Ajde samo jos jednom postavi nesto sto nije po propisima.

Nisam znao da je ovo zabranjeno u Caffe sekciji nije ovo nikakav hack nego samo stvar da poboljsa konekciju mozete izbrisati temu ako je smatarate ne prikladnom