Prison veci mod da odgovori

vec nekoliko dana goats klan ima hakere u klanu, pune ih sa itemima i oni hakuju na altove, do sad ima 3 forume na temu ali bitno da se Muhamedschrap nadje pametan da napise glupost u vidu da nema domaza. Kako mozemo da znamo ko iz tog klana daje drugaru/hakeru iteme?
Molim te nesto preduzmite, jer zbog ovakvih moderatora server propada, jos je danas banovo drugog igraca koji je prijavio hakera. Veliki pozdrav

Slazem se odbija mi 3. temu i trazi mi dokzaze koje ja kao igrac ne mogu da imam. @Kamber molim te pogledaj ovu situaciju i reci nam kako mi da znamo dal se oni timuju i da li on njega opremljuje znaci to je cheat association, tojest on ima nesto sa tim citerom to bi trebalo da bude pravilo. a ne pravilo da bude da ja moram da imam dokaz da on njega opremljuje sta on njemu da preko trade-a i kako ja da imam tu dokaz?

logicno da ce da odbija kada nemas validan dokaz

Martine krivo mi je sto si zbog njih zapostavio 6hita i mene prijalo nam je kad si nas stavljao na forum svaki dan osjecali smo se bitnim

2 Likes

dodan je kod njega u celiji, pvpa se sa njima na kothovima, kako ja da imam drugi dokaz

naso si sa kim da debatujes oko necega…

sa osobom koja ima mozak za razliku od tebe
;D

dobar ti je mozak, cim kopas celu noc i citavo jutro, mnogo ti je mozak dobar… jos lazes na serb da nisi na acc aj kys

jos da kopam pa i ajde da kazes ali najjace je sto nisam ja ali dbr ti ne shvatas neke stvari

pasarela neki je bio

“pasarela” koji ti to jezik

moze neki mod da odg?