Prison situacija

Na prisonu trenutno nema 20 igraca, ne prelazi 20 i kad predje za vreme koth-a je dok glavne nagrade nisu za koth top nego za PRESTIGE. Ako vec hocete da se lakse rupamo da se kopa i da se igra treba povecati sanse za lb i za sam x2 iz njega. Bukvalno nas 4/5 kopa i mi zavisimo jedni od drugih dal on dobije lb kad ce openati ocel x2 biti il ne sto je glupo da lik koj je prestige 3 zavisi od nas koji smo p / T itd dal cemo dobit x2 il ne. Neka se slozi sa prisona onaj ko kopa i ko zeli da se ovo doda zato sto je x2 trenutno nemoguce dobiti jer nas 4 kopa i lb-ove dobijemo svakih 200/300k bloka.

3 Likes

Isk realna prica ja juc iskopo 200k blookva i dobio sam 3 lba i iz ta 3 lba sam dobio reset rudnika i nuseu ako neko od modova zeli da se prison predje neka povecaju sanse jer sigurno nisu pravili sezonu da igraci ne bi uspeli da predju prison.A o sansa za x2 da ne pricam pre 2 dana bio open 40 lba (600k+ je iskopano za to i imali smo kao malo vise srece da ih dobijemo) open 40 lba od toga je bio 1 x2 od 30 sec… ispada da je sansa za x2 svedena na minimum

1 Like

Kopam preko 100k blokova dnevno dobijem maksimum 2 lb-a sto je potpuna glupost. O x2 da ne spominjem nisam ga video ne pamtim, pocinje da bude pretesko za igranje i po malo dosadjuje sto se ne mozes rankup

ne moze povecavanje sanse mucite se breee

Zabolje ih k za srw bitno su pare uzeli